2703
2553

بچه ها بیاید بگید واسه عید و چهارشنبه سوری چه رسم های جالبی دارین؟!😍 بگین واسه چه شهری هست

یه خورده یاد گذشته کنیم روحیمون عوض بشه😥

اول خودم:

ما برای چهارشنبه سوری آش ترش درست میکنم خیلی خوشمزه است آتیش درست میکنیم آجیل و شیرینی میخوریم

واسه عید هم رسم خاصی نداریم( مازندارن) شاید هم من بیشتر اطلاعات ندارم😊

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چهارشنبه سوری این هفته ؟

این سه شنبه که فرداست نه

هفته بعد

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

باورم نمیشه هفته بعد عیده انقدرسرم شلوغه هفته چقدرزودمیگذره😭بااین وضعیت هیچکارهم نکردم البته جای هم‌نمیرم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
ماها فقط میرقصیم😀😃💃💃💃

اره تا نصف های شب مسخره بازی در میاریم

ولی امسال نه😥

سوال به جایی بود کاش یه نفر که اهل مشهده بیاد از رسوماتشون بگه ببینم برا عروس عیدی میبرن یا نه اخه من همسرم اصالتا مشهدیه میگن رسم ندارن .کلا برا عروسشون رسم خاصی ندارن😬😬😬

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2714

شیرازیم هرسال اتیش دریت میکنیم از روش میپریم

شعر میخونیم میزنیم میرقصیم بچهام ترقه دارن بازی میکنن و شادن

یه ساا تویکوچه مادربزرگم اتیش درست کردیم و همه همسایها هم اومدن بیرون اون سال واقعا کیف داد 

شامم مادربزرگم سوسیس بندری درست کرد و برامون لقمه گرفت عالی بود خیلی کیف داد باهمه نوهاش

باورم نمیشه هفته بعد عیده انقدرسرم شلوغه هفته چقدرزودمیگذره😭بااین وضعیت هیچکارهم نکردم البته جای هم ...

منم اصلا ذوق عید ندارم، هنوز خونه تکونی نکردم، چقدر سال نحسی

منم اصلا ذوق عید ندارم، هنوز خونه تمونی نکردم، چقدر سال نحسی

والا.قالیشوییا که نمیشه داد.باترس ولرز بری اجیل بخری .لباس نخریدم😭

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
آتیش روشن میکنیم از روش میپریم تایر کامیون هم روشن میکنیم 😂😂😂انواع ترقه  اکثرا کشمش پلو درس ...

همسر من تبریزی شیر برنج درست میکنن

2706