2737
2734

۷ ماهه اقدامم و  هر ماه فولیکولای خوب دارم

ضخامتم روز ۱۳ دورم ۷ونیم ۸ هست

پارسال روز ۱۳ دورم ضخامتم ده بود و باردار شدم همون ماه،

فکر میکنم ضخامتم کمه ک باردار نمیشم

کسی بوده با استرادبول ضخامتش بیشتر شده باشه و باردار شده باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
قبل اینکه استرادیول بخورید چند بود؟از روز چند پریودیتون خوردین؟

از روز اول تاسوم روزی دوتا ازروزچهارم تا هفتم روزی سه تا که البته همون روز هفتم قطع کردم نخوردم چون انتقالم قرتربود دیروز باشه که دکتر گفت بیمارستان کنسل کرده بخاطر این ویروس لعنتی برای همین  قطع کردم 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 

حدود ۴ تا ۶ هفته طول می‌کشد تا یک دوره‌آی.وی.اف کامل شود. باید چند هفته صبر کرد تا تخمک‌ها رسیده شود. حدود نصف روز طول می‌کشد تا تخمک و اسپرم گرفته و در آزمایشگاه تلقیح شود. ۲ تا ۵ روز دیگر هم باید صبر کرد تا جنین را به داخل رحم مادر وارد کنند، البته همان روز مادر مرخص شده و می‌تواند به منزل برود.

عمرگران می گذر خواهی نخواهی..... 
همراهش حتما باید پروژسترونم خورد؟

ببخشید اخه چون من داروهام نصفه نمیمه موند نمیتونم کمکت کنم  چون خودمم روز ۷پریودیم قطع کردم احتمالا دکتر بهم پروژسترون میداد دیگه ...من بلدنیستم لینک بذارم تویه تاپیکی هستم الان میرم اونجا تگت میکنم بیا اونجا بپرس بلدن جوابتو میدن 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
2706