1711
1714

جاری الان طبقه ایی ک نشسته قراره ما بشینیم دو سالم هست ک نشسته و بلند نشده خدا شاهده کلی جوش کردم چون وسایلا گرون شده برامون تو این مدت.حالا گفتن بالاخره بعد عید از این طبقه ک برا پدر شوهرم هست میرن تا ما بریم.حالا این هفته برم اندازه پرده هام بگیرم زشته ؟؟؟؟هنوز نرفتن. فقط اندازه بگیرم ک بدم بدوزن همین

اندازه بگیر چه زشتی

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

نه برو

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718
1665

زشته صبر کن برن بعد

هر چه میخواهی باش... انسان باش انسانیت داشته باش.انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
1436
۱۸ ساله نشستن دو تا خونه دارن چرا نرن

اصلا زشت نیست

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 

من بودم نمیرفتم ولی چون اینجوری میگی برو که بفهمن باید برن وگرنه یهو دیدی نرفتن مثل قبل

میگن وقتی یکی دوسِت داره همه چاله چوله های تو رو بلده..می دونه واسه چی ناراحتییا وقتی خوشحال میشی چشمات چه شکلیه..می دونه چه جوری به بخندوندتیا چه جوری اشکاتو پاک کنه...بهونه ها تو میشناسه...اینکه یکی چاله چوله هایِ قلبتو پر کنه عالیه..اما ...اما، وای به حال وقتی که به هر دلیلی دیگه دوست نداشته باشه..!میشه مثه تیر خلاص، درست وسطه قلبت..چون اون بیشتر از هرکسی می دونه تو از چی می ترسیچیو دوست نداریچی حالتو بد میکنه...و...مردن تو از جایی شروع میشه که واسه خوب بودنت تلاش که نمیکنه هیچ، به چاله های قلبتم لگدهای محکم تر میزنه..اینکه یکی شمارو بلد باشه هم عاشقانه اس هم ترسناک...مواظب باشید که غافلگیر نشید!
۱۸ ساله نشستن دو تا خونه دارن چرا نرن

ب همین دلیلی ک باوجود داشتن ۲تا خونه ۱۸ساله نشستن

پس بازم میتونن بشینن

من فکردم خونه شماست!در اصل اونا خونه پدرشوهرت نشستن پس ب اون باید بگی

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک فوق لیسانس دارم و معلم هستم جواب هر کاربری رو نمیدم😉گرفتی مطلبو؟؟؟؟؟؟؟؟منظورم اونایی هستن ک تا کم میارن شروع ب فحاشی و توهین و بددهنی و بی ادبی میکنن🙂 
1712