2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

لوله باز کن صاف بخر بریز روش من همیشه میزنم دیشبم چدن های این گازم چون یکسره بزرگه گداشتم تو حمام ریختن تو قوطی ریکا لوله باز کن رو و ریختم روی چدن هام با اینکه تمیز بودن ولی ازشون چربی بود که میریخت بعدم یه ۲۰ دقیقه بزار بمونه با سیم ظرفشویی بکش تمیز میشه مثل روز اول

عزیزم گاز پاکن سیف خیلی خوبه

لوله بازکن هم خیلی خیلی خطرناکه هم ممکنه خرابش کنه

ریسک نکن تو این وضعیت گرونی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
فقط لوله باز کن نزن😂

نه بابا عالیه من چند تا خونه عوض کردم همه گاز رومیزی بودن همه رو با لوله باز کن تمیز کردم هیچیش نمیشه عالی میشن یه خونه که چدن هاش در حدی بود که شوهرم گفت بنداز دور بخریم واسش انداختم تو تشت دو تا لوله باز کن ریختم روش قیر شد لوله باز کن ها اینقد کثیف بود ولی نو نو شدن خودمم باورم نمیشد اولین بار بود استفاده میکردم دیگه بعدش هر جا رفتم اینکار و کردم

عزیزم گاز پاکن سیف خیلی خوبه لوله بازکن هم خیلی خیلی خطرناکه هم ممکنه خرابش کنه ریسک نکن تو این وض ...

اصلا لوله باز کن خراب نمیکنه چدن رو ولی استیل رو میخوره من خیلی تا حالا استفاده کردم هیچ اتفاقی نیفتاده من همیشه لوله بازکن صاف میخرم شاید خیلی ها اسید بهشون دادن اشتباهی که اینجوری شده حتی بو هم نداره صاف

2706