2410
2553
عنوان

قانون جذب

234 بازدید | 16 پست

بچه هامن باکاربری قبلیم ی تاپیک عالیه قانون جذب داشتم که متاسفانه باازدست دادن کاربریم اون تاپیکم از دست دادم

ممنون میشم هرکی تاپیک قانون جذب داره بهم بده

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باب اسفنجي جون سلاممم  ميشه چندتا سوال ازت بپرسم و چند لحظه وقتتو در اختيارم قرار بدي دوست خوب ...

سلام عزیز دلم خوبی؟ باشه عزیزم تا هرجا بتونم کمکت میکنم😁😉

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
2456
سلام عزیز دلم خوبی؟ باشه عزیزم تا هرجا بتونم کمکت میکنم😁😉

فداتشم من مهربونم تو خوبي؟؟؟ممنونم ازت ك جواب دادي😍😍

باب اسفنجي جون توي حرفات توي تاپيك رموز قانون جذب ديدم گفته بودي عشقتو قبل اين ك اين مشكلات بينتون به وجود بياد و اينا يه جورايي با تجسم خلاق جذب كرده بودي

بعد دوس داشتم ازت بپرسم عشقت تورو ميشناخت؟حس ميكردي دوستت داره يا ي طرفه بود؟رابطتتون چجوري بود و بعد به سمتت اومد؟واين ك چه كارايي ميكردييي 😂🥺ببخشيد ك سوالام زياد شد

منم بیام عایا؟ عاشقِ این بحثم:)

بیا عشقم😍😂

2714
فداتشم من مهربونم تو خوبي؟؟؟ممنونم ازت ك جواب دادي😍😍 باب اسفنجي جون توي حرفات توي تاپيك رموز ق ...

نه من نمیشناختمش اصلا نمیشناختمش

ببین من همیشه دلم خواسته عشقم چشم رنگی باشه دانشگاه اشنا شیم فلان سال ازم بزرگتر باشته اما هم کلاسی باشیم حتی من همیشه باور داشتم عشقی که توش مشکلات و سختی نباشع عشق نیست و همین مشکلات سختی توش پیش اومد

ختی تصور میکردم هی یکی بهش نخ میده و اون موتوجه  نمیشه ومیگه اینطورنیست  و سر همین مای مدت دعوا میکنیم دقیقا اتفاق افتاد...

نگاه عزیزم جذب فرد خاص امکان نداره

مثلا من نمیتونم کاری کنم استادم عاشقم شه چون اونم انسانه و قدرت اختیار داره و حتی خواسته یا ناخواسته داره ارتعاش میفرسته..

تو خودت حاظری  ی مرد کوتاه چاق کچل بی پول معتاذ جذب کنه همین خوتو زنش شی؟ 

اما همین مرد میتونه جذب کنه یکی دیگه با ویژگی هایی که دوست داربیاد توزندگیش

خواهش میکنم عزیزم😍

نه من نمیشناختمش اصلا نمیشناختمش ببین من همیشه دلم خواسته عشقم چشم رنگی باشه دانشگاه اشنا شیم فلان ...

فداتشم من متوجه شدم كاملا و اينو قبول كردم ك جذب شخص خاص امكان پذير نيست

اما بعد از اين ك ايشونو ديدي ك مطابق معياراتون بود اومدن پيشنهاد دادن به شما خيلي سريع يا بازم اين ادم نيومده بود جلو شما خوشتون اومده بودو با تصوير سازي و اينا اومد؟!

اين مرحله ي مهمه ك من توش گير كردم😂

فداتشم من متوجه شدم كاملا و اينو قبول كردم ك جذب شخص خاص امكان پذير نيست اما بعد از اين ك ايشونو دي ...

خوب بازم بستگی داره به تصورت من چون حاظر جوابم تصور میکردم کلی کل کل کنیم و بعد ایشون پیشنهاد بدن ولی ازروز اول تمام ویژگی هایی که نشون بدن منو دوست داره داشت البته من زیاد متوجه نمیشدم چون ادم مغروری بودم اصلا بهش توجه نمیکردم اما خب بازم کم بیش متوجه شدم

خوب بازم بستگی داره به تصورت من چون حاظر جوابم تصور میکردم کلی کل کل کنیم و بعد ایشون پیشنهاد بدن ول ...

😍❤️الهي بگررررردم چقدر قشنگ

شبيه داستاناست عشقتون

عزيزدلم غصه ي جدايي بينتون رو و مشكلاتو نخور

مسئوليت اتفاقاتو بپذير همونطور ك اونا جذب خودت بودن خودتم به راحتي درستشون ميكني و به عشقت ميرسي گول ذهنتو نخور بگو خودم كردم خودمم درستش ميكنم اين خيلي بهت ارامش ميده

عشقتون پايدار از ته دلم برات دعا ميكنم بهش برسي

😍❤️الهي بگررررردم چقدر قشنگ شبيه داستاناست عشقتون عزيزدلم غصه ي جدايي بينتون رو و مشكلاتو نخور م ...

مرسییییی عشقم اره شبیه رماناستچون رمان عا‌شقانه اون مدت مد شده بود...اره من مطمغنم تو سرنوشت همیم یکی از نشونه ها این بود سه تا حس ششمی بهم گفدن میرسی

باز الان به اصرار شدید دوستم گفت سرکتاب بازکنن واسم که اونم گفت بای مرد ۲۴/۲۵که دوست داره میاد خاستگاریت و خو‌شبخت می‌شین و ازدواج میکوی و کلی نشونه دیگه مطعنم بهش میرسم😍😍😍😍

امیدوارم حال دلت هرروز بهتر از دیروز باشه و بزودی به خواستت برسی گلی خانم😍😍😍😍

مرسییییی عشقم اره شبیه رماناستچون رمان عا‌شقانه اون مدت مد شده بود...اره من مطمغنم تو سرنوشت همیم یک ...

عزيزدلللللم خوشحالم ك انقد نشونه هاي خوب ديدي تبريك ميگم پيشاپيششش😍😍😍كليييي ازت ممنونم❤️😍❤️

عزيزدلللللم خوشحالم ك انقد نشونه هاي خوب ديدي تبريك ميگم پيشاپيششش😍😍😍كليييي ازت ممنونم❤️😍❤️

عزیزمی اخه 😍😍😍😍😍😘😘😘😘

2706