2410
2553
عنوان

ازدواج با اختلاف سن زیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9785 بازدید | 22 پست
ده سال زیاده ....

اصلا این اشتباه رو نکنید .... ضمنا خواهرتون هنوز سنی نداره ... خیلی زوده ...

بیشتر تامل کنید ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسنا جان لایک!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
به نظر من بیشتر از هر چیزی به دوتاشون بستگی داره، مثلاً خود آدم متوجه میشه، یعنی من میدونم خواهرم که حالا بیست و یک سالشه اصلاً هنوز سن ازدواجش نرسیده، چون تابلو که نمیتونه یک زندگی رو اداره کنه، اما برادر زادم که هنوز سیزده سالش نشده، مطمئنم تا هجده سالگی به این رشد میرسه، چون همین حالاش هم کلی خانمه، و.......
این برای سن خواهرتون، اما اختلافش به نظر من یه خورده زیاده..... البته اکثراً دیده شده که تو این ازدواجا مردا بیشتر به زنشون می چسبن و بیشتر بقولی دوسش دارن، البته باز هم این نسبیه، به حال امیدوارم خواهرتون انتخاب درستی رو انجام بده........
2456
دوست من با شوهرش 12 سال اختلاف دارن......به جرات میگم که یکی از بهترین زوج هایی هستند که تا حالا دیدم
به نظر من این همه اختلاف خوب نیست ولی چیزهایی مهمتری باید در اولویت باشه....اگر مسائل اخلاقی و فرهنگی ok باشه میشه از این اختلاف چشم پوشی کرد
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند
اگه سن خواهرتون بیشتر بود این تفاوت سن به چشم نمی اومد.ولی الان خواهرتون با قول انگلیسی زبان ها تین ایجر هستش و اون آقا جوان حساب میشه.نظر خواهرتون هم مهمه.شاید خودش دوست داشته باشه همون طور که چند نفر مثال زدند همیشه نسبت به شوهرش جوون تر به نظر بیاد.از اون آقا هم میشه بپرسید که دوست داره چه زندگی ای داشته باشه.شاید اون هم آدمی باشه که وقت نکرده جوونی بکنه و تازه دلش میخواد به اصطلاح جوونی کنه.
سنه 18 واسه ازدواج خیلی کمه خیلی خیلی زوده حالا اختلاف سنی هم بسته به بلوغ فکری دو طرف داره مثلا من یه پسر خالم 20 سالشه یکی 30 ساله ولی عقل 20 ساله بیشتر از 30 ساله میرسه و بلوع فکری و تیپ ظاهری هم مهمه میبینی یه پسر 20 ساله بهش میخوره 28 سالش باشه و بر عکس مهم تفاهههههههههههههههممممممممممممممممممممه
زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست زنگ بعد حساب داریم.
2714