1711
1707

🙂🙂

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

اره

مثلا برا مودم ایرانسل ستاره ۹۸ رو میزنن فکر کنم که فعال بشه 

نوشته بود ایرانسل و مبین نت از امروز فعاله 

دیشب خواهرم براش فعال شد 

ولی بقیه رو نمی دونم 

احتمال زیاد همه ستاره ۹۸ باشه 

امتحان کن

1718

برا گوشی ها رایگان نیس؟

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

من شاتل دیروزوصل شد

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااشکررررررت...😍😍😍قربون امام حسین برم بهترین عیدی رابهم داد.9فروردین تست وجواب آزمایش مثبت،15اردیبهشت  تشکیل قلب وشنیدن صدای قلب نی نی جونم الهی قربونت برم مامان ماشالاچقدرقلب قشنگت میزد،31اردیبهشت سونوNT بازم نی نی مودیدم وای دلم برات رفت عشق من خداراشکرجوابش خوب بود(میوه  درونم فرزندم نه تومرادیده ای ونه من تورا،بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم میدانم وقتی چشم باز کردی  میشناسی مرا...مادرت وپدرت راکه دنیامه)     انشالله زووودقسمت همه منتظران😍