2737
2739
عنوان

کر و نا

454 بازدید | 19 پست

تعطیلات عید همیشه میریم شهرستان 

امسال یه حال بدی داریم از طرفی میترسم بریم اونجا یه چیزی نشه 

از یه طرف دیگه اینجا واقعا غریبیم نه خانواده خودم هستن نه خانواده همسرم که حداقل شب عید پیششون باشیم خدا شاهده هیچی هم‌نخریدم

ولی خب موندم چیکار کنم

گفتم بمونیم تو خونه شوهرم میگه خب میریم اونجا کنار بابات اینا میشینیم تو خونه هیچ جا نمیریم.... موندم بخدا چیکار کنم بچمم دیگه از تنهایی کلافه شده

اونجام یه شهر کوچیکه سمت غرب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم برو منم شهر غریبم هفته اینده میرم شیراز خداقل ادم کنار خانوادش هست ادم توی عید توی شهر غریب دق ...

از این مطمینم که خودمو شوهرم سالمیم و ناقل نیستیم ولی اگه اونجا بگیزیم خدا نکرده امکانات نیست بچه دارم هستم ......

2738

عزیزم من مامانم باهام پنج دیقه فاصله داره ولی همدیگرو ندیدیم دو هفته اس و قراره تا یک ماهه دیگه هم همدیگه رو نبینیم 

الان همه غریبن نه فقط شما

تو که شوهرت هست من شوهرمم تو کشور غربت توی امارات گیر افتاده نمی تونه بیاد ایران ورود و خروج از امارات رو ممنوع کردن 

ولی به خاطر سلامتی خودم و بچه هام و مساعد شدن اوضاع و زودتر اومدن همسرم تحمل میکنم 

خدایا شکرت
2706