2737
2734
من عروسی هاشونو رفتم خیییییییلی خوب بود عاشقش شدم لباس های کوردی میپوشن😍

چجوریه عروسیاشون؟

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
معمولا دختره چه چیزایی باید بخره و تا چه حد؟ واسه نوروز رسم دارید که عیدانه و این چیزا ببرید براعروس ...

مثلا معمولا پسرا دو سه تیکه از وسایل سنگین مثل یخچال و لباسشویی و..به عهده میگیرن و بقیه اش با دختر.ولی بازم میگم همش توافقیه و به توان مالی بستگی داره.مثلا من خودم صفر تا صد رو خودم اوردم و پدرم قبول نکرد شوهرم چیزی بخره.

رسم عیدی هم داریم .خصوصا برا نوروز 

بر چهره ی دلربای مهدی(عج) صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوریه عروسیاشون؟

دوتا عروسی که من رفتم قاطی بودن همه هم لباس کوردی😍

جو خیلی خوبی داشت...خیلیم عروسی شیکی بود سنگ تمام گذاشته بودن 

زناشون مث عروسی های ما خصمانه بهم نگاه نمیکردن و از تیپ و قیافه همدیگه ایراد بگیرن با منی که غریبه بودم طوری رفتار میکردن که انگاری آشنا شونم

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
2738
یه خاننده میارن کوردی میخونه با ساز و دهل و لباس کوردی میرقصن زن و مردم مختلط😁

اهنگ کوردی شاد که مال خود کرمانشاه باشه و تو عروسیاشون میذارن میخام نمیدونم از کجا دان کنم😑

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
رسم شب یلدا دارید؟ مراسم عروسی با کیه؟ 

شب یلدا راستش دو دسته ان.سنتیا نه ندارن ولی مدرن هاشون آره میبرن.مثلا طرف شوهر من رسم نداشتن

عروسی هم کامل با پسره

بر چهره ی دلربای مهدی(عج) صلوات
تو نت نگا کنی میبینی.پر از لباسای محلی رنگارنگ که کوردی میرقصن.تقریبا هیچکی نمیشینه.

اهنگ کوردی برا عروسی که عروس تکی برقصه باش. از کجا گیر بیارم ک

یا اموزش رقص تکی کوردی عروس؟؟

2706