2737
2734
عنوان

دوستان حرفه ای در اینستاگرام بیاید توروخدا.‌. گند زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 31 پست
مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه ا ...

ن بابا نمیفهمه ک

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه ا ...

میگن معلوم میشه...کنار اسم طرف یه چیزی نشون میده ولی من تا حالا دقت نکردم😆

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
عه شاید

درسته وقتي يكي تو رو بلاك ميكنه فك كنم موقع سرچ هم نمياره 

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
2731
ن بابا نمیفهمه ک

كاش اينطور باشه. بالاخره نفهميدم ميفهمه يا نه. يكي ميگه آره يكي ميگه نه😐

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
2738
میگن معلوم میشه...کنار اسم طرف یه چیزی نشون میده ولی من تا حالا دقت نکردم😆

اي وااااااي  آبروم رفته  پيش خيليا.  دوس دارم خودمو محو كنم از اينستا😭😖

اي وااااااي  آبروم رفته  پيش خيليا.  دوس دارم خودمو محو كنم از اينستا😭😖

تو گوگل نوشته اگه اون زمان که میخوای اسکرین بگیری بزاری رو حالت پرواز معلوم نمیشه

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
تو گوگل سرچ کن...نوشته میاره

داش باشيما. چرا از همون اول نفهميدم آخه. اين چ تكنولوژيه داره اينستا. اسكرين بگيري طرف بفهمه. مگه داريم مگه ميشه. حالا يه ريپلاي نداره دايركتش😭😭😅🤣

تو گوگل نوشته اگه اون زمان که میخوای اسکرین بگیری بزاری رو حالت پرواز معلوم نمیشه

مرسي عزيزم. حالا اصلا اگه ميدونستم نميگرفتم. مهم نبودن كه. 😭

اگه طرف فالوورش زیاد باشه که زیاد متوجه نمیشه

بهرحال نگاه كنه كيا ديدن استوريشو حتما اونم اسكرينم ميبينه ديگه. انگار كنارش مينويسه. نميدونم كه

2706