2726

بچه ها چند روز پیش اینساکرام شوهرم مشکل پیداکرد میخاس بده دوستش براَش درست کنه.. منم بخاطر چتام توو دایرکت شوهرم مجبور شدم موقتا بلاکش کنم تا یه وقت دوستش نبینه بدبشه.‌‌ حالا الان هرچی میگردم تو بلاک اکانتم شوهرمو پیدا نمیکنم که آنبلاکش کنم🙈🙈😭 .. توروخدا کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر جان جواب سوالتو گرفتي منم يه سوال اينستايي بپرسم با اجازت؟منم گند زدم يعني ميزدم خيلي وقته گويا😕

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
بپرس عزیزم

مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه از استوري همه اسكرين گرفتم. چراااااآخه😕😭😭😭😖😖😖

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
2706