1874
1955

بچه ها چند روز پیش اینساکرام شوهرم مشکل پیداکرد میخاس بده دوستش براَش درست کنه.. منم بخاطر چتام توو دایرکت شوهرم مجبور شدم موقتا بلاکش کنم تا یه وقت دوستش نبینه بدبشه.‌‌ حالا الان هرچی میگردم تو بلاک اکانتم شوهرمو پیدا نمیکنم که آنبلاکش کنم🙈🙈😭 .. توروخدا کمک کنید

خدایا صدامو میشنوی😔 فقط یه بچه سالم میخوام

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

استارتر جان جواب سوالتو گرفتي منم يه سوال اينستايي بپرسم با اجازت؟منم گند زدم يعني ميزدم خيلي وقته گويا😕

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
1967
استارتر جان جواب سوالتو گرفتي منم يه سوال اينستايي بپرسم با اجازت؟منم گند زدم يعني ميزدم خيلي وقته گ ...

بپرس عزیزم

خدایا صدامو میشنوی😔 فقط یه بچه سالم میخوام
بپرس عزیزم

مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه از استوري همه اسكرين گرفتم. چراااااآخه😕😭😭😭😖😖😖

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
8
مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه ا ...

ن بابا نمیفهمه ک

بی مهابا بغلم کن وسط مردم شهر *بخدا عشق ب رسوا شدنش میارزد💞💞💞💞
مرسي. بچه ها از استوري طرف اسكرين بگيري  ميفهمه آره؟؟؟!!!!من تازه فهميدم بعد از يكسال ونيم كه ا ...

میگن معلوم میشه...کنار اسم طرف یه چیزی نشون میده ولی من تا حالا دقت نکردم😆

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
عه شاید

درسته وقتي يكي تو رو بلاك ميكنه فك كنم موقع سرچ هم نمياره 

1718