2703
2553
عنوان

کار من بد بود؟ راستشو بگید

495 بازدید | 59 پست

ما یه همسایه داریم. دیوار خونه هامون نازکه شبها که با لپ تاپ کار میکنم .یا مثلا یهو حواسم نباشه یه فیلم اینستا‌ پلی بشه. زود میزنه به دیوار. دیشب زد به دیوارداد زد که خفه کن اون صدا رو. حالا دیشب 2.30 دقیقه شب بود اروم نشستم رو صندلی اروم دو سه تا کلیک کردم اونم مجبور بودم یه چیزو تغییر بدم بفرستم زد به دیوار که خفه کن اون صدا رو

بعد صبح به مدیر گفتیم گفت نه من‌نبودم. هفته ای یه بار میزنه به دیوار بد و بیراه میگه بعد میگه  نه ما نیستیم. تازه من گفتم مشکلی دارید به خودم بگید

امروز صدای ضبطش تا اخر ساعت 5 . منم عصبی شدم با پا کوبیدم تو دیوار و منم فحش دادم.

خیلی بعدش ناراحت شدم ولی یکسال تو دلم بود... دل نازکم چقدرم گریه کردم

با اینکه هیچ وقت دل کسی رو نمیشکنم

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

بله عزیزم فحش دادن خیلی کار بدیه

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهش بگو بتوچه

۴دیواری اختیاری😑😑

من از روئیدن خار بر سر دیوار دانستم  که ناکس ؛ کس نمی گردد از این بالا نشینی ها......... من از افتادن سوسن به روی خاک دانستم  که کس ؛  ناکس نمی گردد از این افتان و خیزان ها
2714

خیلی خوب کاری کردی . همسایه ما هم خیلی بده چند وقت پیش زدن شوهرمو ولی ماهم کاری نکردیم بخاطرشون داریم پولامونو جمع میکنیم یه خونه ی دیگه بگیریم این خونمونم بفروشیم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خوب کردی ولی ساختمانتون با تفه؟؟😂😂

😂😂😂

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

اهمیت نده

با اون صدای بلندی که تو گفتی ، اون نشنیده ، خودتو خسته کردی

در ضمن وقتی میگه من نبودم ، پس شما هم مراعات نکن

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706