2733
2734
عنوان

از خواهرم دلگیرم

402 بازدید | 30 پست

یه خواهر دارم که ازدواج کرده و وضعشون هم نسبتا خوبه .اما از وقتی که ازدواج کردم هیچ کادویی به من نداده نه موقع عقد نه موقع ازدواجم و نه الان که دارم بچه دار میشم و این درحالی که من هم به خودش هم به بچه هاش کادو دادم واسه تولد بچه هاش طلا گرفتم.اما با این کاراش ابروم رفته پیش شوهرم بخدا از دستش اشکم دراومده بنظر شما بهش بگم که کارش زشته؟بخدا من محتاج کادو نیستم اما این حرکتش دلمو شکسته حتی دلش نیومد یه چیز ارزون واسه بچم بگیره😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا اگه مادر من بود آبرومو برده بود هی میگفت خواهرت کادو داده براتون چراجبراان نمیکنی...واسه عقد داداشم من طلاق گرفته بودم آس پاس میگفت النگوتو دربیاره سرعقد به عروس کادو بده

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738

تو هم دیگه نخر خودت اگه پول داری تو پاکت بزار بگو خواهرت داده گفته من نمیدونستم چی بخرم گفتم تودت ب سلیقه خودت هرچی دوست داری بخر.وبد‌ا ب مامانت بگو ب خواهرت بفهمونه 😏😏

2706