2737
2734
عنوان

خانمای باردار لطفاااا کمک

86 بازدید | 12 پست

یکی از دوستام هفته ۱۲ام بارداریشه و به شدت بد ویاره و دور ازخانوداه الان بدنش خیلی ضعیف شده و خب طبیعاتا هم ترس مراجعه به پزشکو داره میشه  راهنمایی کنید چه غذاها و مکمل هایی خوبه که براش تهیه کنم تا شرایط بهتر بشه ؟ممنون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا حالت تهوع داره قرص دمیترون نمیخوره که حالش بد م

نشه بتونه غذا خوب بخوره بگو ویتامین d3 ۱۰۰۰ رو هم بخوره روزی یکی

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2731
چرا حالت تهوع داره قرص دمیترون نمیخوره که حالش بد م نشه بتونه غذا خوب بخوره بگو ویتامین d3 ۱۰۰۰ رو ...

هیچ قرصی بنده خدا خانواده ش شهرستانن میخواست بره کلا تا زایمان اونجا بمونه که نشد .الانم واقعا تنهاس من هیچ تجربه ای ندارم چجوری کمکش کنم 😔

2738
این قرص ضد تهوع هست . و ویتامین هارو باید از ۳ ماهگی مصرف کنه الان امگا۳ و کلسیم مولتی ویتامین و وی ...

قرص پریناتال شنیدم خیلی خوبه شما استفاده میکنید؟!قرصای دیگه هم روزی یکی مینورید؟

اخه تو این اوضاع ک نمیشه دکتر رفت خیلی خطرناکه 

دکتر در منزل بگید بیاد سر خود بخوره ممکنه از مادر و فرزند  مشکل پسش بیاد 

من پرفسورم و یک ارمی 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜