2733
2739
نه من نمیدونم
ولی اگه باشه خیلی خوبه
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من نمیدونم
ولی اگه باشه خیلی خوبه
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
2731
من مامانم انسولین میزنه.براش این مدل تزریق انسولین رو گرفتیم.مثل روان نویس میمونه.سرشو تاب میدیم مثلا روی عدد 20 میزاریم بعد نوکش یه سوزن نیم سانتی فوق العاده ظریف داره بعد نوک سوزن رو روی پوست به آرامی کمی فشار میده بعد سر دستگاه که مثل اتوده فشار میده موقعی که تزریق تمام شد به آرامی درش میاری.اصلا درد نداره چون مامان من با کوچکترین دردی عکسالعمل نشون میده در ضمن باید در یخچال نگه داشته بشه.مامان من چون دیابت داره کارت مخصوص گرفتن انسولین رو داره ماهی 5 عدد از این وسیله رو میخره 5 تاش صدو پنج هزارتومان.کمی هم سخت گیر میاد.البته جدیدا که دارو کمیاب شده.
2738