2726
عنوان

کلافه شدم ازشون بقران

244 بازدید | 22 پست

بخدا من اصلا صدا ندارم اروم میشینم روصندلی پشت کامپیوتر کار میکنم دورکاری دارم  

همسایه هی میزنه به دیوار...و میگه خفه اش کن

میگه صدای کلیک ماوس اذیتم میکنه البته به مدیر ساختمون گفت.من ساعت ۳ داشتم کار میکردم محکککککم زد به دیوار که اه خفه کن‌صدای اونو

میگم صدا ندارم حتی نفس بلند هم نمیکشم والله انگار دیوارا کاغذه

خسته شدم بغضم گرفت از توهینش

چرا اینکار رو کرد.

صدای خودشونم میاد حتی اروم. در حد حتی خمیازه کشیدن

یه اتاق داریم اصلا جا نداریم .

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜

وای کاغذ هم نیست 

آخه صدای کلیک و صدای خمیازه 🤯🤯

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تو این خونه حق ندارم‌حتی کار کنم. اصلا با کیبورد کاری ندارما. فقط ماوس میگه صدا داره. حالا ماوس معمولی یه تیک‌کوچیک اروم

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜
2728

فک کنم پرده حریر کشیدن بین خونه هاتون 😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

فقط دعا میکنم بتونی یه خونه خوشکل نقلی بخری عزیزم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
یعنی تو این خونه حق ندارم‌حتی کار کنم. اصلا با کیبورد کاری ندارما. فقط ماوس میگه صدا داره. حالا ماوس ...

یه دیوار دیگه بزار مثلا روبرو 

حتما صدا میده اعصابشون خورد میشه 

اتاق دختر منم خمیازه بکشی صدا میره اونور اصلا تو اون اتاق نمیریم

خیلی صدای تو مخیه واقعا 😂حالا گذشته از اینکه دیوارلتون هیلی بده ولی حق بده لابد اونام اعصابشدن خورد میشه و حساسن من شبا از صدای ساعتم کلافه میشم اگه میشد لپ تاپ داشته باشی خیلی بهتر بود با تاچش کار میکردی دیکه اونام اذیت نمیشدن ولی تا حایی که میتونی تو روز کاراتو انجام بده که اونام اذیت نشن❤

2706