1711
1714
عنوان

کلافه شدم ازشون بقران

236 بازدید | 22 پست

بخدا من اصلا صدا ندارم اروم میشینم روصندلی پشت کامپیوتر کار میکنم دورکاری دارم  

همسایه هی میزنه به دیوار...و میگه خفه اش کن

میگه صدای کلیک ماوس اذیتم میکنه البته به مدیر ساختمون گفت.من ساعت ۳ داشتم کار میکردم محکککککم زد به دیوار که اه خفه کن‌صدای اونو

میگم صدا ندارم حتی نفس بلند هم نمیکشم والله انگار دیوارا کاغذه

خسته شدم بغضم گرفت از توهینش

چرا اینکار رو کرد.

صدای خودشونم میاد حتی اروم. در حد حتی خمیازه کشیدن

یه اتاق داریم اصلا جا نداریم .

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی تو این خونه حق ندارم‌حتی کار کنم. اصلا با کیبورد کاری ندارما. فقط ماوس میگه صدا داره. حالا ماوس معمولی یه تیک‌کوچیک اروم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
1665

فقط دعا میکنم بتونی یه خونه خوشکل نقلی بخری عزیزم 

آقایون ن ریپلای کنن ن تو تاپیک هام بیان! توی هرتاپیکی بارداری،بچه داری تاجایی ک تجربه واطلاعاتی داشته باشم حتما پست میزارم چون تنها تاپیکهایی هستن ک حتی بیشتریا واردش هم نمیشن با وجود اینکه بچه هم دارن واونا هم مادر بودن .....چقد خوبه مادری ک بخاطر نگرانی بخاطر بچش تاپیک زده کمکش کنیم تاپیک مادرشوهر وخیانت و.....ن تنها فایده ای واستون نداره بلکه بدتر شکاکو بدبین  هم میشین .
یعنی تو این خونه حق ندارم‌حتی کار کنم. اصلا با کیبورد کاری ندارما. فقط ماوس میگه صدا داره. حالا ماوس ...

یه دیوار دیگه بزار مثلا روبرو 

حتما صدا میده اعصابشون خورد میشه 

اتاق دختر منم خمیازه بکشی صدا میره اونور اصلا تو اون اتاق نمیریم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فَرَجاً عَاجِلًا قَرِيباً                                                                              بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين

چی بگم. بخدا از صبح کار میکنم. یهو میبینم یه جا ایراد داره یه دقیقه میرم دوتا کلیک میکنم زود خاموش... این‌میزنه به دیوار احمق

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی صدای تو مخیه واقعا 😂حالا گذشته از اینکه دیوارلتون هیلی بده ولی حق بده لابد اونام اعصابشدن خورد میشه و حساسن من شبا از صدای ساعتم کلافه میشم اگه میشد لپ تاپ داشته باشی خیلی بهتر بود با تاچش کار میکردی دیکه اونام اذیت نمیشدن ولی تا حایی که میتونی تو روز کاراتو انجام بده که اونام اذیت نشن❤

1436
عزیزم منم به صدا خیلی حساسم و با کوچکترین صدایی از خاب میپرم و سردرد میشم بهش حق بده  سعی کن ...

شما انجام دادین؟ ضد صدا میشه ؟ با شونه تخم مرغ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1712