2737
2734
عنوان

خانمها درباره بسته های مواد غذایی

308 بازدید | 24 پست

بسته هایی که از بیرون میاد خودتون میخرید یا سوپری میاره یا خرید اینترنتی، دست ملت خورده بهشون.  امکان آلودگی بالاست. بسته ها رو گفتن بشورید، قوطی پنیر، رب، مواد شوینده، نوشابه و...

کیسه های خرید رو هم دور بندازید.

بعد همه اینکارها سینک و اسکاچ و شیرهای آب رو بشورید و نهایتا دستها رو یادتون نره بشورید.

ما حتی جعبه دستمال رو میشوریم بعد اگه یه کم خیس شد میذاریم خشک بشه چاره چیه.

بعضیها خریدها رو یکی دو روز میذارن بمونه، از هیچی بهتره ولی اصلا معلوم نیست ویروس چقدر روی سطوح دوام میاره، شاید سه یا پنج روز باشه، یا حتی نه روز، پس ضدعفونی کردن بهتره

اینا تو شرایط حاضر وسواس نیست.

من خودم از اونام که با فوت تمیز میکردم همه چیز رو. بسیار بیخیالم همیشه. اما  الان فرق میکنه. 

چیزای مثل دستمال رو با الکل ضدعفونی کنید

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم سطوح مقواییو پد الکلی بکشید یا الکل اسپری کنید 

ما پلاستیکارو میندازیم دور، چیزای کاغذی م که از بیرون میاد مثلا ی روز رفتم بانک رونوشت فیش واریزو دو روز گذاشتم بالکن موند

2738
2706