2733
2734
عنوان

مسافرت

81 بازدید | 8 پست

سلام

جاده اصفهان به شیراز برای عید مسدود؟

پلاک ماشینم برای استان فارس.

بعد اجازه میدن برگردم محل سکونتم که اصفهان؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

به امارهای رسمی اکتفا نکنید اینو نمیگم بترسونمتون میگم مطلعتون کنم براساس ویس منتشر شده از ستاد بحران قم تا تاریخ ۱۵ اسفند فقط ۱۲۰ نفر تو قم فوت شدن

لطفا تو خونه بمونید خیلی مساله جدیه

مردم ایران

هموطنان عزیزم 

اگر میخواید خودتون و خونوادتون از این محلکه زنده بیرون بیاد تنها چاره اینه که تو خونه بمونید و جز برای خرید مواد غذایی با رعایت توصیه های گفته شده بیرون نیاید 

اوضاع شوخی بردار نیست جدی بگیرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نريد

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2731
به امارهای رسمی اکتفا نکنید اینو نمیگم بترسونمتون میگم مطلعتون کنم براساس ویس منتشر شده از ستاد بحرا ...

یه برنامه میداد میگفت که قراره خیلیا بمیرن چون ایرانیا اصلا رعایت نمیکنن

خدایا تحمل و صبر بده لطفا.تا قوی باشم

توروخدا همكارى كنيد زودتر اين حلقه انتشار ويروس شكسته بشه كه مهار بشه خواهشا 

تحمل كنيد

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن

واقعا ادم شوکه میشه از دست بعضی از مردم

اخه واسه چی گوش نمیدید

باید با تفنگ بفرستن شمارو تو خونه ها تا تو خونه بمونید

یه خورده درک و وجدان داشته باشید اخه

چندبار بگن تو خونه بمونید؟

چطور بگن تو خونه بمونید؟

بگید همون طور بهتون بگیم!

مطمین باشید یک هفته دیگه بخاطر ادمهای بی توجه کل شهرهارو قرنطینه میکنند حتما باید زور باشه حتما باید خدای نکرده از اعضای خونوادتون تلفات بدید که بفهمید اوضاع چطوره؟!

2738

نه ماه پدر و  ومادرم رو ندیدم

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم