2726
عنوان

این علامتا برای چین ؟توستر دارا+عکس

1402 بازدید | 16 پست

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

محل پخش حرارت

مثلا برای پبتزا باید از بالا باشه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

المنت بالا پایین، همزمان. گریل

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرارت از بالا،از پایین،از یه ور،از دو ور😐

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2728
حرارت از بالا،از پایین،از یه ور،از دو ور😐

خخخخ

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
محل پخش حرارت مثلا برای پبتزا باید از بالا باشه

اون ک وسطش یه فنه برای چیه؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
__ این علامت یعنی المنت وقتی بالایه یعنی المنت بالا فقط روشنه او علامته پره مال فنشه او علا مت دیکه ...

بزنم رو فنش؟فنش دقیقا برای چیه؟برا چی استفاده کنم

اون ک وسطش یه فنه برای چیه؟

فکر کنم اون حالت گرم نگه داشتنه بازم نمیدونم دقیقا خدانکرده غذاتو میسوزونی

2706