2737
2734
عنوان

مادرا بیان کی قطره آهن بدم

1013 بازدید | 10 پست

دوستان سلام من یکماه هست که ازخونه بیرون نمیرم دخترم سی اسفند شش ماهش تموم میشه، خاهرم گفت باید قطره آهن رو شروع کی اما آخرین بار ک چهار ماهگی رفتم واکسن زدم بهداشت گفت پنجم عید بیا واکسن بعدی فقط هم آد دادن ک بخوره نگفتن باید آهن بخوره، حالا چکارکنم تواین وصعیت نمیشه دکتر ببرمش، آهن بگیرم چقدر بدم کی بدم 

خارجی خوبه یاایرانی ک لثه هاش خراب نشه چون فعلا ک دندون نداره

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما میدونی کدوم قطره صد در صد سیاه نمیکنه؟

هیچ قطره ای صد درصد و به طور مطلق نیست که سیاه نکنه چون ماهیت آهن سیاه کردنه، منتها از ایرانی ها لیپوزوفر خوبه قیمتش حدود 40 تومن

اینم باز باید ته گلو ریخت، بعدش آب یا آب سیب و پرتقال بدی

البته این قطره آهنی که بهداشت میده، خیلی خوب و قویه از لحاظ آهن منتها باید حواست باشه که رو لثه و دندون نریزه 

خدا اگه طولش میده، قشنگترش میکنه ❤️
هیچ قطره ای صد درصد و به طور مطلق نیست که سیاه نکنه چون ماهیت آهن سیاه کردنه، منتها از ایرانی ها لیپ ...

ممنون گلم❤

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2738
من آیروفیکس میدم خوشمزه اس.

سلام عزیرم من در مورد این قطره(ایروفیکس) سوال دارم 

اول اینکه روزی چند سی سی یا قطره باید داد؟

و چون «د۳ »داره قطره آد رو چند قطره میدین به کوچولوتون

ممنون‌میشم جواب بدین♥️

سلام عزیرم من در مورد این قطره(ایروفیکس) سوال دارم  اول اینکه روزی چند سی سی یا قطره باید داد؟ ...

سلام گلم.دکتر دخترم به من گفت روزی ده قطره آیروفیکس بده.من آد نمیدم مولتی ویتامین ویتوکید میدم اونم گفت روزی بیست و پنج قطره.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.