2703
2553
جنسیت بچتون چی بود؟پسر بود؟انگور چه رنگی تو خواب دیدین؟

والا غربالگری اول گف پسر دکتر خودمم گفته پسر غربالگری دوم تو ۱۵ هفته گف دختر ان شاءالله خدا ی پسر بده بهم علی اصغرم بشه دعاکنید برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من سر دخترم همش خواب پسر میدیدم گردو هلو انگور توت فرنگی تو خواب میخوردم  سر بارداری دومم خواب ...

خواب طلا اگه انگشتر وگوشواره باشه دختره،انگور اگه سفید زرد باشه پسره اگه قرمز باشه دختره ،شما انگور چه رنگی دیدی؟

خواب طلا اگه انگشتر وگوشواره باشه دختره،انگور اگه سفید زرد باشه پسره اگه قرمز باشه دختره ،شما انگور ...

ممنون سلین عزیزم

نمیدونم دقیقا یادم نیست 

اصلا نمیتونم ب این چیزا اعتقاد داشته باشم چون خودم و چند نفر از نزدیکانم تو خواب دیدن ک پسره و اسمشم محمد یا علی اصغره همه چی دست خداست خوابای ما برگرفته از استرس و فکر و حالات روحیمون در بیداریه مگر اینکه خواب خیلی عرفانی باشه 

مثلا مادربزرگ خودم تو خواب دیده رفتن عروسی ب صاحب عروسی میگه ما دوتا پسرم واریم اونرم میارم یکی مال نومه

یا مادربزرگ شوهرم دیده ی پسر گذاشتن بغلش و گفتن بچه ی ماست 

یا خواب خودم 

یا حواهرم ک خواب دیده از دست ی پسر گرفته ک پسر منه

2714

در کل از روی خواب یا ازروی علایم بارداری نمیشه جنسیت رو تشخیص داد حتی سونوهم ممکنه خطا داشته باشه همه چی دست خداست تنها کاری ک از دست ما برمیاد دعا و خواستن از خداست ی دختر سالم و خوشگل با موهای طلایی میخوام

یا ی پسر سالم و ثالح و خوشگل با چشای عسلی میخوام اصلا هم ناشکری نیست وظیفه بنده خواستن از خداست و خدا خودش گفته ک از من بخواین تا بهتون ببخشم 

در کل از روی خواب یا ازروی علایم بارداری نمیشه جنسیت رو تشخیص داد حتی سونوهم ممکنه خطا داشته باشه هم ...

ان شااالله که هرچی میخوای خدابهت بده،ان شاالله خواست دلت با مصلحت خدا یکی باشه،بله خدا گفت تو صدام کن بخواه من اجابت کنم 

2706