2733
2734

سلام عزیزم شما جوشانده انجیر و هویج رو انجام بده

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

سلام رها جون خوبی عزیزم، میگم من شوهرم فردا قراره بره تازه از بده، ده ماه اقدامم نتیجه نگرفتم پیاز درمانی و انجیر درمانی رو دارم از فردا شروع میکنم، عیب نداره همزمان ویتاگنوس هم بخورم، البته تخم هویج رو هم با بو مادران ورازیانه وپنج انگشت میجوشونم تا سه روز میخام بخورم تداخل ندارن؟ راستی رها جون من از عطاری خرنوب گرفتم گفت پودر کن تو شیر بریز، شوهرم بخوره، اما میخام به روش شما بجوشونم، بعد گفت خودت هم بخور، راست گفته؟ من بخورم ضرر نداره؟ 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رها جون خوبی عزیزم، میگم من شوهرم فردا قراره بره تازه از بده، ده ماه اقدامم نتیجه نگرفتم پیاز د ...

سلام 

وای خیلی همه چی رو قاطی کردی!

عزیزم سه ماه فقط پیاز درمانی و خرنوب استفاده کنید 

خودت پیاز و شوهرت خرنوب 

ببخشید اون عطاری محترمی که به شما این حرف رو زده کاملا چرت گفته و خواسته فقط جنسش رو به شما بفروشه! از کیفیت و صحت جنسش هم مطمن شو

برو تو سایت ما و اون قسمتی که مربوط به فروش خرنوب هست رو بخون ویژگی ها و شکلش هست

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2728
ممنون عزیزم،فقط اگه بجای این هویج معمولیا هویج ایرانی (زردک بهش میگن)استفاده کنم مشکلی نداره؟

نه فقط هویج نارنجی

سلام به خانمای گل،اومدم اینجا یه خبر خوب بدم به اون دسته از خانمایی که ذخیره تخمدانشون پایینه،خانما من 2سال و نیمه ازدواج کردم و حدودا 1ساله برای بارداری اقدام میکردم ولی نشد چند تا دکترم رفتم ولی به طور جدی ادامه ندادم تا اینکه حدودا یه ماه قبل رفتم پیش یه فوق تخصص نازایی و بعد سونو و ازمایش بهم گفت که ذخیره تخمدانم خیلی پایینه و بایدivf کنم ولی من گفتم فقط طبیعی میخوام خدا شاهده از همونجا اشک ریختم تا خونه خیلی استرس بهم وارد کرد بعد کلی رفت و امد و سونو و امپول یه عکس رنگی رحم هم برام نوشت که انجام دادم خانه که عکس گرفت گفت یه کم چسبندگی دهانه رحم داشتی با عکس باز شد ولی عکسو که به دکترم نشون دادم گفت مشکلی نداشتی و عکست خوبه پس میمونه دیگه همونivfکه بعد عید بیا برات وقت بزنم اما من نا امید نشدم جوشونده انجیر و هویج هم یه ماه استفاده کردم و کلی عسل و ژل رویل و سیاهدانه هم خوردم که باید 12/19پری میشدم و نشدم تا اینکه امروز که 3روز از تاریخم میگذره میخواستم برا عیدم خانه تکانی کنم گفتم بزار اول یه بی بی چک بزنم شاید شاید باردار بودم برام بد باشه برم بالای چهار پایه زدم و در کمال تعجب مثبت شد فورا به همسرم خبر دادم و رفتم ازمایش خون دادم گفت جوابش2ساعت طول میکشه اومدم خونه یه بی بی چک دیگه زدم بازم مثبت شد رفتم جواب آزمایش رو هم گرفتم مثبت بود،فقط الان نمیدونم بخاطر عکسه بود یا جوشونده یا داروهای آیت الله تبریزیان(چون همزمان استفاده میکردم)فقط میدونم که امیدمو به خدا حتی برای لحظه ای از دست ندادم،به امید سبز شدن دامن همه ی خانمایی که در ارزوی فرزند هستند فقط از خدا غافل نشید خودش جوابتونو میده مثل من که پیشاپیش عیدیمو بهم داد

2738

سلام رها جان میشه راهنماییم کنی یک ماهه پیاز درمانی رو شروع کردم رفتم سونو هیچ تغییری نکرد باید چند دوره انجام بدم و آیا پیاز درمانی باعث رشد آندومترم میشه آخه آندومترم هم نازکه

هيچ زن و مردي به طور طبيعي عقيم نيستند مگر اين که حاوي يکي از اين دو نشانه باشند؛ يکي آن که زن عادت ماهانه نشود و ديگر اين که عانه‌ي(آلت) زن و مرد بي مو باشد. فقط در اين دو صورت زن يا مرد عقيم مي‌شوند و راهي براي بچه‌دار شدن آنها نمي‌ماند و غير از اين دو دسته، هر زن و مردي ممکن است حتي پس از گذشتن سالها از ابتداي ازدواجشان بچه‌دار شوند.

** البته شيخ رئيس بوعلي سينا در قانون احتمال بچه دار شدن 4 دسته را ضعيف مي‌شمرد؛ اولين دسته افراد مست هستند که معمولاً آب پشت مستان کمتر بچه مي‌آورد. دوم پيراني که بسيار سالخورده‌اند. سوم کساني که در جماع زياده روي مي‌کنند. چهارم کساني که ذکَرشان بيش از حد معمولي دراز است زيرا در اين حالت، مسافت راهي که آب پشت طي مي‌کند دورتر مي‌شود و در اين مسافت زياد سرد مي‌شود و از حرارت طبيعي‌اش کاسته مي‌شود به طوري که تا به زهدان در مي‌آيد بيشتر بهره رساني‌اش را از دست داده، از اين رو اکثراً جماعِ اين دسته مثمر ثمر نيست و بچه نمي‌آورد.

سلام دوستان من لوله سمت چپم رو زمان عمل کیست تخمدان ۸ سال پیش دکتر خودسر بست شش ماه پیش دوباره کیست تخمدان سمت راست اوردم کیستم ترکید لوله رحممو ترکوند بهم میگن فقط با ای وی اف می تونی بچه دار شی نمیشه لوله سمت چپ که بسته هست بازش کرد البته بدون عمل

عزيزم من تهرانم از كجا خرنوب گير بيارم

عزیزم هم میتونید از سایتمون خرید کنید هم با شماره  09120743885 تماس بگیرید

تو گوگل هم سرچ کنید طب سبز اولین آدرس، سایت مارو میاره بالا

2706