2733
2734
ببین من 5 نفر رو داشتم که تو این چند سال با وجود اسپرم صفر نتیجه گرفتن تعدادشون کمه درسته ولی ارزش ا ...

سلام عزیزم من شوهرم مشکلی نداره فقط هشت ماهه بچه دار نشدیم حاظر هم نیست بره آز بده، بنظرت خرنوب بخرم سرخود بدم بهش مشکلی نداره؟؟؟ 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

سلام بچه ها من ب تازگی سقط داشتم و الان نزدیک ۱۶ روز میشه هنوزم لک ببینی دارم ب نظرتون از کی پیاز درمانی رو شروع کنم؟

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رها جون من چند سال پیش از شما خرنوب گرفتم  و بعد از چند ماه تیجه گرفتم خدا رو شکر البته خودمم پیازدرمانی میکردم اینجا هم باهم حرف زده بودیم فکر کنم 

الان میخوام برای بچه دوم اقدام کنم بازم خرنوب داری برای من بفرستی؟ 

2731
سلام عزیزم من شوهرم مشکلی نداره فقط هشت ماهه بچه دار نشدیم حاظر هم نیست بره آز بده، بنظرت خرنوب بخرم ...

نه هیچ مشکلی نداره میتونه استفاده کنه

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2738

سلام. رها خانم یه راهکار بدین برا روش پیاز درمانی ...من هیچ جوره ازگلوم پایین نمیره . با نی و شکلات و همه چی خوردم بینی مو گرفتم بوش و حس نکنم ولی همین که میره تو دهنم همه سرو مغزم میخواد منفجر بشه از بوی پیاز و اون طعم وحشتناکش.خودم حس میکنم بخورم خیلی خوب باشه برام .توروخدا بگین چیکارکنم طعمشو نفهمم...‌

فرشته جان عزیزم ترس چی؟؟؟ خرنوب میوه یه درخته که خداوند همچین معجزه ای رو دراون قرار داده. کاملا بی ...

سلام حتما باید مشکل ناباروری داشته باشیم ک استفاده کنیم

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
گفتند فقط اهدا تخمک شما پی ار پی امتحان کردین من اصلا تخمک ندارم

نه ولی شنیدم خیلی ها نتیجه گرفتند . هزینشم زیر یه تومنه . بپرس اگه میشه امتحان کن عزیزم.نزار بعد از اهدایی پشیمان شی

سلام. رها خانم یه راهکار بدین برا روش پیاز درمانی ...من هیچ جوره ازگلوم پایین نمیره . با نی و شکلات ...

سلام عزیزم 

جوشانده رو صاف کن بریز تو لیوان یه برش کوچیک میوه (هر میوه ای میشه) بذار دم دستت

بعد دماغت رو بگیر و جوشانده رو بکش بالا، قبل از اینکه دستت رو از دماغت برداری میوه رو بخور 

بعد دستت رو بردار باور کن هیچ طعمی حس نمی کنی

کلا سعی کن بوش زیاد به دماغت نخوره حله

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
سلام حتما باید مشکل ناباروری داشته باشیم ک استفاده کنیم

خرنوب برای آقایونه و معمولا برای افزایش اسپرم ودرمان ناباروری همچنین درمان زود انزالی و همچنین افزایش میل جنسی آقایون موثره

2706