2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

منم تنبلی و کیست تخمدان دارم و اصلا بدون دارو پری نمیشم این ماه پیاز درمانی رو شروع کردم امیدوارم که جواب بگیرم شکر خدا شوهری مشکلی نداشته و همه چی نرمال بوده چند بار با دارو تخمک گذاری داشتم ولی نمیدونم چرا باردار نشدم خودم حس میکنم دلیلش سردی رحممه که امیدوارم با پیاز درمانی و مصرف بومادران و رازیانه این سردی لعنتی از بدنم بره بیرون و بلاخره منم مامان بشم!!!!!!!!

سلام منم برای بچه دوم یکسال تقریبا تو اقدامم وقتی نتیجه نگرفتم رفتم پیش پزشک زنان برای خودمو شوهرم از نوشت متاسفانه آز شوهرم اصلا خوب نبود ، تحرکش ضعیفه  کلاس آ صفره ، ب و ث ۵ درصده و ۹۵ درصدش بی تحرک، مورفولوژی هم ۶ درصد ،الان دو هفته بهش خرنوب میدم با خارخسک و ول من و اسید فولیک و ای 

البته دکتر نمیره خودم براش خریدم دوهفته دیگه دوباره قراره آز بده میام نتیجه رو بهتون میگم

دعا کنید خوب بشه دوستان

2731

سلام منم تنبلی تخمدان دارم دوماه پیاز درمانی کردم دوره پریودم ۳۴روز شده بود این ماه خسته شدم دیگه استفاده نکردم این ماه ۴۵روز گذشته پریود نشدم درد شدیدی هم تو سینه هام دارم قبلا سابقه بالا بودن پرولاکتین داشتم ولی درمان شد الان ممکن دوباره پرولاکتینم بالا باشه؟هر دکتری هم میرم بهم پروژستورن میده بجا خوندم پروژستورن زیادیش ضرر داره ۴ماهی هم قرص دگزامتازون پروژستورن مصرف میکردم که این ماه هم قرص و هم پیاز درمانیرو کنار گذاشتم خسته شدم میشه راهنماییم کنین؟7ماه اقدام به بارداری کردم ۲۵ سالمه۶۰کیلو هم وزنمه

سلام دوستان یه خبر خوب شوهرم آز داد خدارو شکر از ۵ درصد حرکت رسیده به ۳۱ درصد ، کلاس آ از صفر شده ۴ درصد، مورفولوژی هم از ۶ درصد رسیده ۳۰ درصد فقط تعدادش از ۸۰ رسیده ۴۵ 

انشاالله اونم درست میشه، حتما از خرنوب استفاده کنید ج میده

2738

سلام دوستان:من 3ساله ازدواج کردم سال اول علاقه ای به بجه دار شدن نداشتم،الان تقریبا یک سال و نیمه در حال اقدامیم،همسرم آز داد،متوجه شدیم تحرک اسپرمش کمه،منم خودم پریودیهام نامنظمه،توروخدا منو راهنمایی کنید،این خرنوب رو از کجا سفارش بدم،هرجا رفتم گیر نیاوردم

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
سلام دوستان یه خبر خوب شوهرم آز داد خدارو شکر از ۵ درصد حرکت رسیده به ۳۱ درصد ، کلاس آ از صفر شده ۴ ...

خانومي شوهر شما چند وقت خرنوب استفاده كرد؟شيره آن را گرفتين يا خودشو؟

خدايا شکرت
خانومي شوهر شما چند وقت خرنوب استفاده كرد؟شيره آن را گرفتين يا خودشو؟

سلام عزیزم یکماه استفاده کرد آز داد که اگه اثر داره ادامه بده که خداروشکر اثر داشت

خود خرنوب از عطاری خریدم طبق دستور رهاجان استفاده کردم

البته من از اولم شبی یه لیوان دادم صبح دیگه نخورد، طبق دستور درست کرذم دو لیوان شد که بقیشو میذاشتم یخچال فردا میخورد

بچه ها سلام واسه بسته بودن جفت لوله ها درمانی نیست؟

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 
سلام عزیزم بله میتونید آنلاین از سایتم به آدر خرید کنید یا اینکه با شماره 09120743885 تماس بگیرید سا ...

سلام شوهر من آزو اسپرمی هست ولی تو بیضه اسپرم داره و با میکرو خدا یه دختر بهمون داد واسه بار دوم اقدام کردیم میخاستم بدونم خرنوب واسه شوهر من جواب میده 

2706