2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا تبلیغی میکنی در صورتی که سر خودتم کلاه رفته و‌خبر نداری؟؟؟ اینا همه حق الناسه که گردنت میمونه . ...

چرا دروغ میگی چرا میخای دشمنی کنی با اقای دکتر مگه وجدان نداری؟؟

آلاگولو ،انقد مخ مردما چقدرر  تایپیک زدید برا کلاهبرداری.داره رصد میشه این کارت. آیا واقعا فردا ...

حرف مفت نزن بیشرف احمق پاشو خودتو جمع کن اقای دکتر محبوبی یک شخص بزرگ هست و به کوری چشم شما حسودا و مافیاهای جنین و اسپرم و تخمک اهدایی داره درمان میکنه همرو واقعا از خدا نمیترسید شماها

2731
چرا تبلیغی میکنی در صورتی که سر خودتم کلاه رفته و‌خبر نداری؟؟؟ اینا همه حق الناسه که گردنت میمونه . ...

حرف مفت نزن بابا ادم احمق بله که شماها همتون مافیای اسپرم و جنین هستین و دزدید و از خدا هم ترسی ندارید انگار عتقبتی ندارید اصلا....هیچ تبلیغ و هیچ جیزی نیست عین واقعیته و خیلیا از اقای دکتر جواب گرفتن و میگیرن روزانه کلی از بچه های مطب داخل گروه بارداریشون رو اعلام میکنن.اکی اصلا به گفته ی شما اینا همش دروغه پس یک سوالی دارم از شمایی ک خیلی حالیته اونیکه طبیعی باردار میشه هم اسپرم کسی دیکه هست که شوهرش بهش تزریق میکنه وقتی اردکانن؟جمع کنید این کاسه ی گدایی و دروغگوییتون رو بی وجدان های بی همه جیز به امیدروزی که امثال دکتر محبوبی زیاد بشه داخل این مملکت و نسل امثال شما پست فطرت ها ور بیوفته ایشالله .درضمن خیلی از بچه ها رفتن ژنتیک جنینشون رو رو حسابه اینکه زن و شوهر فامیل بودن گرفتن و هیچ مشکلی نبوده به کوری چشم شماها و درضمن زحمتی نداره هرکسی ده روز فقط وقت بذاره و بره میفهمه که دکتر یک فرشته هست و درمانش واقعی هست و یک معجزست 

آخه آدم با سواد، ۱۰ میلیون چیه؟؟؟.......... خیلی حرفا هست که در مخیله شما نمیگنجه

شما که خیلی حرفا در مخیله تون میگُنجه، با یه حساب دو دوتا چهارتای ساده میفهمیدید که اونجا هزینه هر یک ماه موندن با تماااام خرج داروها و سونوگرافی ها و آیوآی ها و اجاره منزل، سرجمع از ۱۰ میلیون تجاوز نمیکنه.

لازم شد برگردید از کلاس اول ابتدایی مجدد شروع کنید و حساب ریاضیات یادتون بدن.

ثانیا اگر فکرتون کمی بیشتر کار میکرد، میرفتی یه میکروسکوپ خریداری میکردی و با خودت تو اتاقی که نمونه دادی میبُردی و همه چیزو مشاهده میکردید.

2738

سلام اسی خواهش میکنم جوابم رو بده 😢🙏

همسر من یک میلیون اسپرم داره و دکتر گفته باید ای وی اف کنیم تا باردار بشم، خرنوب واقعا تاثییر داره؟ ینی یک میلیون رو چقد بالا میبره؟ و این سوالم خیلی مهمه توروخدا جواب بده لطفا ببین وقتی ک همسرم داره خرنوب رو مصرف میکنه نباید تا پایان مصرف رابطه داشته باشیم؟ ینی نباید ارضا بشه؟ یا حین مصرف عیبی نداره ک رابطه هم داشته باشیم؟

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
حرف مفت نزن بابا ادم احمق بله که شماها همتون مافیای اسپرم و جنین هستین و دزدید و از خدا هم ترسی ندار ...

کی دی ان ای گرفته که ما اطلاع نداریم مائده خانم؟ اگه کار دکتر درسته خودت چرا نمیری ivf کنی؟ آخرین بار شهریور رفتی آی یو ای الان چندماه گذشته اگه شک نداری چرا نمیری دنبال کارا آی وی اف

2706