2737
2734

خانما از معجزه های معنوی یا قدرت ذهن بگین ،کلا توی این اوضاع یه تاپیک باشه با بار معنی مثبت که ارتعاشاتمون رو بالا ببره💚💚💚💚

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم معجزه که شنیدم مربوط میشه به حرم حضرت رقیه ، 

پسر خاله من و خانمش بچه دار نمیشدن نزدیک ده سالی چشم انتظار بودن تا اینکه میرم حضرت رقیه و اونا همینجور که عروس خالم داشته نماز می‌خونده، موقع سلام دادن یه عروسک از بالای ضریح میوفته روی پاهاش و دقیقا سال بعدش با بچه بغلش می‌ره حرم زیارت💚😍

2738

معجزه فقط با چله ی زیارت عاشورا ب روش حق شناس دیدم و کانال تلگرامیشم دارم اسکرین حاجت رواهارو گذاشته یعنی معجزه هستا 

متاسفانه میترسم تاپیک بزنم ب نیت این بیماری ک زیارت عاشورا بخونیم😔میترسم ی عده ک اعتقاد ندارن بریزن سرم 

ولی امام حسین خیلی کمک میکنه خیلی دست میگیره 

بزار تاپیک بزنم شاید کسی همکاری کرد

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
رفتم دعاگرفتم.بعدازهشت سال زجر.بطورمعجزه واری وسواس درجویدن غزام ازبین رفت

چقدر خوب خداروشکر حل شد فقط من شنیدم میگن دعا یه چیز درست می‌کنه مسئله دیگه ای ایجاد می‌کنه ، برای شما این اتفاق نیوفتاد؟

ارتعاشات؟  

نمیدونم اینام قدرت ذهنیه یا نه

یک دوره کوتاه اجتناب برداشتم ۳ سال پیش

حس میکردم خیلی خاص شدم  

ولی حیف برای چیزای کوچیک مثل پیدا کردن وسایل،دیدن فلان کس،یک موضوع ای که خیلی هم مهم نی،اومدن اتوبوس تو وقت معلوم و پیدا کردن صندلی و.... هدرش دادم  

اگه برگرده باهاش کارای دیگه میکنم  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

اواخر آذر ماه ۹۶ بود زیگیل تناسلی گرفتم از یکی از فامیل( چند روز خونمون بود و لباس زیرشو از بیرون نیومد مینداخت رو طناب اپارتمانی ما که بعدا دوباره بپوشه منم فکر میکردم شسته و تمیزه🤦‍♀️ خلاصه اینکه زحمت کشیدو به من انتقال داد ( البته هیچوقت به همسرم نگفتم چون فامیل مابود🤦‍♀️) تا دی ماه اذیت شدم روزی هزار بار مردمو زنده شدم نمیتونستم راه برم بخندم، سرفه کنم، بشینم پاشم اصلا یه وضع بدی داشتم خدا نصیب هیچکس نکنه، کل آذرو دی ماهو کارم شده بود قرص و لباس زیر یکبار مصرف و پماد.... کلی چیزای بد شنیدم راجع به بارداری و اثراتش یه حورایی حتی تا حد ناباروری ( تو نت میخوندم درستو غلطیشو نمیدونم) ماهم تو اقدام بودیم ..... بقیشو الان تایپ میکنم

چطوری؟کامل توضیح بدین لطفا

نفسش بالا نمیومد

کبود شده بود

پسرداییم و خانومش ک کلا هول شده بودن

همینجوری فقط گریه و داد و فریاد

این وسط مادر زن پسرداییم

بچه رو بغل میگیره

کنار خونشون مسجد امام حسینه

میبره اونجا میگ امام حسین نوه مو از تو میخوام

و....یهو نوزاد شروع میکنه ب گریه کردن و نفسش برمیگرده. الان سه سالشه😄 

2706