1711
1714

🍀🌹🌿🌷🍀🍀🌹🍃🌷🌻🌳🌷🍁🍀🌾🌷🌴

برای زندگی دیوانگی کن! 
زیرا که تو انتخاب شده‌ای از رنج‌های خویش مستی بیافرینی! 
شگرد انسان چنین است.

ماهی به آب گفت : تو نمیتونی اشکای منو ببینی , چون من توی آبم.. آب جواب داد اما من میتونم اشکای تو رو احساس کنم چون تو توی قلب منی 💝 الهی از این عشقا نصیب همه مون بشه 😌

دیوانه هستم سحر جان😎

اگه یه روزی نوم تو، تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم که باز برات آواز بخوونم

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

کاش میتونستم دیوونه باشم

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
1713
كاش مي تونستي آدمايي كه ناراحتت مي كنن و باعث رنجشت ميشن با يه دكمه delet forever ميزدي 

اونا ارزش تو رو نمی دونن تو خوبی کن  یه جایی انعکاسش بهت بر می گرده  😉

ماهی به آب گفت : تو نمیتونی اشکای منو ببینی , چون من توی آبم.. آب جواب داد اما من میتونم اشکای تو رو احساس کنم چون تو توی قلب منی 💝 الهی از این عشقا نصیب همه مون بشه 😌
کاش میتونستم دیوونه باشم

گاهی به خودت احترام بگذار؛...

یک چای داغ بریز داخل زیباترین استکان خانه؛...

یک دانه شیرینی هم بگذار کنارش ؛...

همراه یک آهنگ دلنشین و به خودت بگو :

بفرمایید... !

چایتان سرد نشود...!

به خودت ؛ باورت و زندگی ات عشق بورز؛...

سن و سال ات مشکل عشق نیست؛...

زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند؛...

مگر آنکه تو پیوسته؛ برق انداختن آن را از یاد برده باشی؛...

برای خودت دعا کن که آرام باشی ؛ صبور باشی

عاقل تر از آنیم ک دیوانه نباشیم😃

دیوانه هستم سحر جان😎

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید 😃😆

1665