2737
2734
عنوان

شمالیا بیان

348 بازدید | 42 پست

کدوم استانا دیگ مسافر قبول نمیکنن؟؟؟

استان ما یعنی گلستان ک دیگ مهمون قبول نمیکنه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چند جزو ۷استان برتر کرونا شدیم😑😑😑😖😖😖😖😖

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
مازندرانم قبول نمیکنه

خداروشکر راحت شدین ولی دیر دس ب کار شدن

2738
هر چند جزو ۷استان برتر کرونا شدیم😑😑😑😖😖😖😖😖

امیدوارم قرنطینه نتیجه بخش باشه

به خدا دق کردم از بس غصه ی شمالو خوردم

امید داشته باشید🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
مازندرانم نمیکنه

خداروشکر .ولی حیف دیر ب فکر افتادن

کجای گلستانی؟ ما از گرگان اومدیم بندرترکمن تو ویلا، البته سه هفته میشه اومدیم، الان میگن بندرترکمن و آق قلا و گمیشان هنوز دیده نشده اما گرگان بندرگز و گنبد خیلی بد شده 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706