2733
2734

من ویسه کامله صحبتاشو گوش دادم بلد نیستم این

جا بزارم برین تو گوگل سرچ کنین😍

فوق تخصص خون وانکولوژی..وتو زمینه ساختن واکسن تخصص داره

وای بچه ها خدا کنه زودتر این کرونا ریشه کن بشه راحت شیم به خدا

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فکر‌نکنم‌‌درست‌کرده‌باشه‌وزارت‌بهداشت‌باید‌تایید‌کنه‌

در‌لحظه‌زندگی‌کن   ‌من‌وپسرم😍

خدا کنه راست باشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

اولا اگر همچین باشه که مثل توپ صدا میکنه و درامد هنگفتی واسه ایران خواهد داشت دوما احتمال زیاد واکسن حداقل تا دو ماه دیگه کشف نمیکنن سوما احتمال خیلی بیشتر اینکه خود چین از درمان و واکسنش رونمایی کنه طی چند هفته دیگه چون میگن ویروس ازمایشگاهی همونجا هست حتما واکسنشم دارن دیگه

اولا اگر همچین باشه که مثل توپ صدا میکنه و درامد هنگفتی واسه ایران خواهد داشت دوما احتمال زیاد واکسن ...

من تازه ویسه صحبتهایه دکتره رو گوش دادم..شاید هنوز پخش نشده..احتمالا تا چند روزه اینده مشخص میشه

اون یه کلاهبردار بود تو پیج شاهین صمدپور گفت وزارت بهداشت ردش کرده واقعا فکر میکنی تا آمریکا و چین ...

خوب ایرانم دانشمندایه بزرگی داره.شاید ازش حمایت نمیکنن..بالاخره پزشکه.متخصص خون

2706