2726
عنوان

درخواست دوستی +تگ

220 بازدید | 27 پست

بچه ها شما درخاست دوستی از زن داشتید تاحالا؟ک بعدش باهم بچتید؟

واس من ک همه درخاستا مردن از نینی سایت هم شانس نیاوردیم😐

دوستاتونو تو نینی سایت تگ کنید بگید چیشد بهم درخاست دادید

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند تا دوست خیلی خوب دارم😍🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

نیت کردن

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
چند تا دوست خیلی خوب دارم😍🌹

خب اگ خاستید تگشون کنید بگید چیشد ک ازهم خوشتون اومد درخاست دادید

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
یه خانومه بود به ظاهر ماما مثلا اولش اوکی بود  بعد کم کم شروع کرد به سوالات سایزی🤦‍♀️ لغودو ...

ب منم ی زنه درخاست و پیام داد 

بعد ازهمون اول سوالای بد پرسید فهمیدم مرده

دوتا درخواست دادن ج ک دادم دیدم فقط اسم کاربریشون خانومه وگرنه.....😐بقیه هم ک سوال بود یا گروهی چیز ...

منم همینطور بخاطرهمین میگم همه مردن😐

سلام یه نگاه به این تاپیک بندازید کاربرهاش خیلی مهربونن و میتونید دوستای خوبی بشید منتظر نشید اونا درخواست بدن خودتون درخواست بدید:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4010862/دورهمی-خوشگلا

«کاربر آقا هستم» 
خب یکی باید ازت خوشش بیاد بهت درخاست بده دیگه😂😂😂

متاسفانه فقد مرد و مردای زن نما خوششون میاد😂

هم فکر هم عقیده ایم 

خیییلییی زیادن عزیزم

یه سریا که منشنشون خرابه میترسم یه سری از دوستام از قلم بیفتن

یکم بمونی دوست زیاد پیدا میکنی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706