2726
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125867 بازدید | 14043 پست

سلام به همگی،

کسی میدونه این آزمایش چیه؟

باید مثبت باشه یا منفی؟

ممنون میشم هر اطلاعاتی در موردش دارین بهم بگین. 💐

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
سلام عزیزم خداروشکر منم چهارتا سقط داشتم بعد اومدم پیش رزاقی الان به لطف خدا ۳۳ هفته باردارم و نی نی ...

سلام عزیزم من در شرف سقط چهارم هستم

میشه بگید دکتر رزاقی واستون چیکار کردن

و دلیل سقطهای قبلیتون چی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من در شرف سقط چهارم هستم میشه بگید دکتر رزاقی واستون چیکار کردن و دلیل سقطهای قبلیتون چ ...

سلام عزیزم آزمایش ایمنی و انعقادی دادم مشکلم رو ایمنی و انعقادی تشخیص داد هیستروسکوپی شدم قوس رحم داشتم برداشتش ‌ . دوماه قبل بارداری آسپرین و ویتامین ب۶ و آمپول ب ۱۲ و اسید فولیک ۵ استفاده کردم اقدام کردم به لطف خدا باردار شدم توی بارداری فمبیون و اسید فولیک ۵ و آسپرین و انوکسا ۶۰۰۰ و سرم ای وی ای جی هر ۲۸ روز ۲۰ گرم تا هفت ماهگی تزریق کردم سرکلا ژ شدم آمپول و شیاف پروژسترون تا ۳۴ هفته و چند تا قرص دیگه هم داشتم به نظرم بیا پیش عارفی تهران الان به لطف خدا دخترم ۲۸ ام یک ماهه میشه روزی شما .

سلام عزیزم آزمایش ایمنی و انعقادی دادم مشکلم رو ایمنی و انعقادی تشخیص داد هیستروسکوپی شدم قوس رحم دا ...

من هیچکدوم این مشکلات رو‌نداشتم 

کاش به مشکلی بوذ که درمان میکردم

دارم از غصه دق میکنم

برای شما خوشحال شدم‌عزیرم خدا حفظش کنه

2728
من هیچکدوم این مشکلات رو‌نداشتم  کاش به مشکلی بوذ که درمان میکردم دارم از غصه دق میکنم برای ...

از کجا میدونی نداری پیش رزاقی یا عارفی رفتی ؟ من شهرستان مشکلم رو نفهمید رزاقی فهمید 

از کجا میدونی نداری پیش رزاقی یا عارفی رفتی ؟ من شهرستان مشکلم رو نفهمید رزاقی فهمید 

عزیزم نمیدونی خود صاحب تاپیک بچه دار شده یا نه؟؟

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

سلام دوستان ، من واقعا حالم بده ، دکترم نمیتونه تشخیص بده که من دوباره سقط کردم یا تیکه از بارداری قبلی بوده ؟؟!!! من اردیبهشت سقط داشتم که بتام پایین اومد و خود بخود سقط شد ، خرداد مثل همیشه پریود شدم ، ۱۲ تیر هم موعدم بود دوباره پری شدم مثل همیشه اما ۵ روزه پاک شدم و بعدش نزدیکی داشتم بدون جلوگیری البته قبل پری هم جلوگیری نداشتم از روز هشتم دوباره لکه بینی داشتم و درد شدید کمر و سمت راست تخمدان رفتم یه دکتر دیگه برام سونو کرد گفت برو بتا بده بتام شد ۵۰ ،لکه بینی همچنان تا روز ۱۵ پری ادامه داشت ، روز ۱۷ دوباره بتا دادم شد ۲۱ و افتادم به خونریزی شدید که الان هنوز ادامه داره ، الان یعنی من دوباره سقط کردم؟؟؟ پس چرا به موقع پریود شدم یعنی دقیقا روز پنجم پریودم حامله شدم و سقط شد؟؟؟؟ اگه دکتر عارفی برم نتیجه میگیرم ؟؟؟؟ خیلی حالم بده

خدا جون همه چی رو سپردم به خودت
2706