2410
2553
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125194 بازدید | 14043 پست
سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چکارکرد گلم ؟من ابن سینارفتم گفتن رحم اجاره بگیر ویکی دیگه گفت اونقدباردارشو تایکیش بمونه برات ولی هربار سقط واقعا سخته تحملش 

؟

سلام من تاحالا ده بارسقط کردم بدون علت خیلی اوضاع بدیه دپرس وناامید وافسرده شدم دکتر رزاقی براتون چک ...

سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اونجا بهتر میتونن کمکت کنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن س ...

عزیزم برو پیش دکترسهیلا عارفی -پاکروش اصلا ای وی ای جی تجویزنمیکنه من باپاکروش دوباره سقط کردم -عارفی روش درمانش بهتره من بارزاقی نتیجه گرفتم ولی ازایران رفته روش درمانش با عارفی یکی بود-پاکروش اصلا نرو

2714

سلام .من سه تا سقط داشتم با یک خارج رحم 

رفتم بیمارستان صارم کلی ازمایش نوشت 

بعد نتیجه این شد که کراس مچ ۵.۵ و مشکل داره 

یک فاکتور انعقاد خونم مشکل داره و هپارین باید بزنم 

تیروئید همسرم خیلی کم کاره 

و اسپرم هم ضعیفه 

اول گفت کراس مچ با لنفوسیت تراپی درست کن 

و داروهای تقویتی داد به شوهرم که الان مصرف میکنه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
سلام من سال گذشته لنفوتراپی انجام دادم اما بازم سقط داشتم. ازمایش تانل و scsa همسرم خوب نبود دکتر کل ...

ازمايش تانل و scsa همسرتون مگه چند بود

منم اخه سه تا سقط داشتم

منتظرم نتيجه چي هستين كه از تهران بياد؟؟؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2706