2733
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126263 بازدید | 14043 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مشکل سقط دارم می خوام برم برای همزاد دعا بنویسن 

سلام چندتا سقط داشتی عزیزم چند هفته قلب داشتن ؟ دارو نداشتی ؟ 

همزاد داشتن بیخوده من بعد سقط سوم دعا گرفتم بازم برای چهارمین بار سقط شد بعد سقط چهارم رفتم پیش رزاقی مشکلم رو ایمنی و انعقادی تشخیص داد الان به لطف خدا ۳۴ هفته باردارم سرکلا ژ شدم انوکساپارین ۶۰۰۰ و آسپرین و سرم ای وی ای جی هر ۲۸ روز تا هفت ماهگی تزریق کردم شیاف و آمپول پروژسترون و چندتا قرص دیگه هم داشتم نی نی هم دخمله به نظر من الان که رزاقی خارجه برو پیش عارفی کامل بررسی بشی هم خودت هم شوهرت که آزمایش اسپرم و دی اف ای هم بده 

2738

سلام دوستان من سه بار سقط توهفته هاي اول داشتم

ازمايشdfiهمسرم 25

كسي بوده با اين شرايط ميكرو كرده باشه

اخه ميكرو براي كسايي كه باردار نميشن

ميترسم با ميكرو هم سقط شه

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
سلام دوستان من سه بار سقط توهفته هاي اول داشتم ازمايشdfiهمسرم 25 كسي بوده با اين شرايط ميكرو ...

سلام عزیزم شما باید کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و ساختار رحم بررسی بشی و  از لحاظ کاریوتایپ شما و شوهرت  بررسی بشی دی اف ای شوهرت هم بالاست بره پیش جنتی یا آراسته ابن سینا دارو استفاده کنه به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران حتی اگه میکرو هم کنی ولی از لحاظ ایمنی و انعقادی درمان نشی و دی اف ای شوهرت درمان نشه بازم سقط میشه 

سلام عزیزم شما باید کامل از لحاظ ایمنی و انعقادی و ساختار رحم بررسی بشی و  از لحاظ کاریوتایپ شم ...

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده

به جز اپكا كه عددش سه بود

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

همسرم يك سال ويتامين مصرف ميكنه ولي تاثيري نداشته روي dfi

از لحاظ تعداد و تحرك عالي 

و لي مرفو دو در صد سالمه

شنيدم جنتي امپول ميده كه خيلي ها نتيجه ديدن

اين اخرين تيرمه😪😪دعام كنيد

ديگه نميدونم بايد چيكار كنم

با اين اوصاف ميكرو هم بيفايده عسا

همه ي ازمايش هاي سقط را دادم و اكي بوده به جز اپكا كه عددش سه بود

سلام به نظرم یک ویزیت هم بیا پیش عارفی مورفوش هم پایینه واسه دی اف ای بالا نزدیکی زیاد هم خوبه جنتی هم شنیدم دکتر خوبیه انشاءالله خیره

سلام رویاجان شماپیش دکترپاکروش رفتید مشکلتون حل شد من تاحالا ده بارسقط کردم همشون بدون علت مرکزابن سینارفتم گفتن مشکل نداری و چندتادکتربهم گفتن بایداونقد باردارشی تا برات بمونه ابن سیناپیشنهاد رحم اجاره ای داد اگرشمانتیجه گرفتید میشه شماره دکترپاکروش رو بزارید لطفا

2706