2726
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125933 بازدید | 14043 پست
سلام به همه
ساحل ف به خاطر پیدا نکردن علت ناراحت نباش. من هم تقریبا شرایط تو رو دارم. توی بیمارستان قبل از اینکه آزمایشها رو هم انجام بدم ی خانم دکتری بهم گفت که احتمالا آزمایشها چیزی نشون نده میگفت من به تجربه فهمیدم که سقطهای بعد تشکیل قلب اکثرا علت خاصی ندارن چون دیابت حاملگی و فشار خون و .... که اندازه گیری میشه برای زمانهای زیاد اگر در خون باشه خودشو نشون میده ولی همین تغییرات تو ی لحظه تو خون با ی عصبانیت یا استرس یا ترس .... تعادل هورمونها رو به هم میزنه و باعث مرگ جنین میشه. اون به من گفت اگر چیزی تو آزمایشهات مشخص نشد استرس عامل سقطه.
خدای خوبم. ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
دیانا جون این علائمی که داری خیلی خوبه و نشون میده که جنین زنده است من وقتی حامله بودم قبل از اینکه به خونریزی بیافتم و سقط کنم درد سینه هام خوب میشد و از همین علامت میفهمیدم که دارم سقط میکنم و یکی دو روز بعد این اتفاق میافتاد .
ضمنا دیگه نبینم اینقدر ناامید باشی خانمی توکل کن به خدا و همه چیز رو بسپار به خودش اگه از ته دل و با تمام وجودت این کار رو بکنی و بگی که هر چی صلاحت هست همونو انجام بده مطمئن باش خدا بهترین ها رو برات میخواد و هر چی که پیش بیاد خیره......
راستی ما از امروز که روز بزرگیه و مبعث پیامبره قراره توی کلوپ زیر چهل روز دعای معراج رو بخونیم این دعا واقعا معجزه میکنه و میتونه بهت ارامش بده خیلی هم کوتاهه اگه دوست یه سری بزن .

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=1196&ChatDate=29-4-1388

2728
مارال جون من موقعی که رویان میکرو میکردم به خاطر اینکه هیج علتی برای سقط ها پیدا نکردن و ازمایش کاریوتایپ هم سالم بود گفتن احتمال داره سقط ها ژنتیکی باشه برای همین باید ای وی اف یا میکرو کنی و قبل از انتقال جنین به رحم پی جی دی انجام بدی که برام همین کار رو انجام دادن البته من دو بار این کار رو انجام دادم که هر بار نتیجه منفی شد اما با این روش میشه جنین سالم رو تشخیص داد من بار اول هجده جنین داشتم که با پی جی دی فقط سه ا از جنین ها سالم بودند یکبار که برای مشاوره بعد از عمل رفتم پرونده رو نشونم داد بیشتر جنین ها توی کروموزم ها مشکل داشتند فقط سه جنین سالم بود که اونها رو انتقال دادندولی نگرفت .به هر حال فکر میکنم الان برای شما پی جی دی بهترین روشه و بهتره قبل از فکر کردن به اسپرم اهدایی این کار رو انجام بدی .... جنین شناسی رویان بهترین جنین شناسی در ایرانه به نظرم بهتره یه وقت مشاوره در رویان بگیری و مشکلت رو با اونا مطرح کنی انشالله که جواب میگیری.....
رویا جون من مشاور زنتیک کردم تو همون مرکزه ابن سینا گفت پی جی دی تو ایران درصد موفقیتش خیلی پایینه انجامش ندی بهتره بعد اومدم رفتم پیشه یه مشاوره زنتیکه دیگه بیرون از مرکز اونم همینو گفت گفت الکی پولتو اینجا هدر نده فقط المان انگلیس ایتالیا و امریکا درصد موفقیت پی جی دیشون بالاست هر دو مشاور بهم پیشنهاد دادن اونقدر باردار شم تا یکیش بمونه و اگه موند ازمایش بدم تو هفته ده برای معلولیت که اگه مثبت باشه بچهرو سقط کنیم عزیزم خیلی از این سقطا علتش کروموزومییه به نظره من ربطی به ضعیف بودنه اسپرمو تخمک نداره چطور میشه اون اسپرم ضعیفه میاد لقاح پیدا میکنه درصورتیکه تو اسپرمه شوهرای ما حداقل بیست میلیون اسپرمه خوب هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام بچه ها
حالتون خوبه؟
زهرا جان خیلی خوشحال شدم. ان شاالله خودت و نی نی ات سالم باشید
مارال جان خودتو ناراحت نکن خدا بزرگه
منم قراره شوشو هفتم مرداد عمل کنه. سه ماه بعدش هم قراره باردار بشم. دکتر میگه ای یو ای ولی شوشو مخالفه حالا ببینیم چی میشه.
بچه دعا کنید
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
سلام
سوما جون خوبی ؟ کم پیدا شدی خانمی . انشالله که عمل شوهرت با موفقیت انجام میشه و دیگه خودت طبیعی باردار میشی و احتیاج به ایوای هم نداری ......

مارال جان یکی از بچه های سایت هم مشکل تالاسمی داشت خودش و شوهرش مینور بودند و احتمال اینکه بچه ماژور باشه زیاد بود دکتر هم گفته بود باید حامله بشه و توی ماه سوم امینوسنتز بده اگه مشکل داشت سقط دو بار حامله شد و هر دو بار بعد از ازمایش معلوم شد که بچه مشکل داره و در ماه سوم سقط کرد به نظرم این خیلی خیلی سخته و تو روحیه ادم تاثیر خیلی بدی میزاره اگه بشه از اول پی جی دی کرد و جنین سالم رو وارد رحم کرد خیلی بهتره .......من نمیدونم این همه تبلیغ میکنن و میگن موسسه باروری رویان در ایران در زمینه ی باروری تو دنیا حرف اول رو میزنه همش کشکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زهرا جون واقعا خوشحالم که حال نی نی و خودت خوبه انشالله که این نه ماه رو به سلامت سپری کنی .
عزیزم دیروز رفتم دکتر وضع فولیکولا خوب بود سمت راست 16-17-17-14-15-15 و سمت چپ هم 14-14-16-16-16-17 دکتر گفت که امشب دو تا هاش سی جی بزنم وشنبه برم برای ایوای .خانمی با نی نی توی دلت برام کن واقعا محتاج دعای شما دوستان هستم .....
سلام
زهرا جون رویا جون سومای عزیز و بقیه دوستای خوبم امیدوارم همتون خوب باشیذ من تو برزخ گیر کردم نمیونم چیکار کنم نمیدونم باردار بشم یا برم سراغه اسپرمه اهدایی اره رویا جون راست میگی منم تواناییه مقابله با همچین وضعی رو ندارم که بچه مشکل دار باشه و به زور بیاندازیم پی جی دی هم درایران خیلی ضعیفه و اغلب دکترایی که پولکی نیستن پیشنهاد نمیدن بچه برام دعا کنید عاقلانه تصمیم بگیرمممممممممم زهرا توروخدا برام دعا کن به نینیت بگو برای منم دعا کنه
2706