2726
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125965 بازدید | 14043 پست
ازمایشم کاریوتایپ بود گفتن اگه قلب جنین تشکیل بشه احتمامعلولیته بچه هست که تو هفته نه باید ازمایش بدم احتمالش پنجاه درصده گفت اینجور اختلالات معمولا قلبش نمیزنه تازه اگه زدم باید دنمباله این باشی که معلول نشه
سلام
دیانا جان من که هنوز باردار نشدم ببینم برام تجویز میکنه یا نه اما از مریض هایی که پیشش میان و مشکل سقط داشتن دیدم که براشون تجویز کرده بود........
مارال جون دکتر نگفت مشکل کروموزومیش چیه ؟؟؟؟؟؟؟ میگم شاید مشکل منم همینه که اینقدر سقط میکنم اخه من پنج بار سقط داشتم هیج کدوم هم قلب تشکیل نشد ؟؟؟؟ اما ازمایش کاریوتایپ ما سالم بود ممکنه اشتبا ه شده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااااااااااااااااااااااییییییییی زهرا جونم مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککههههههههههههه

مبارررررررررررررررررررررررککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککههههههههههههه

عزیزم نمیدونی چقدر خوشحال شدم باورت نمیشه الان تو پوست خودم نمیگنجم .چند بار پستت رو خوندم فکر کردم شاید اشتباه میکنم و یا راجع به شخص دیگه ای نوشتی .......
خدایا عظمتت رو شکرررررررررررررررررررررررر
زهرا جون خیلی خیلی مواظب خودت و نی نی نازت باشه سعی کن استراحت کنی و حسابی به خودت برسی ..
بی معرفت ده هفته گذشته الان خبر میدی ؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونی ما چقدر منتظر این خبرا هستیم و با شنیدنش چقدر روحیه میگیریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
انشالله به زودی برای مارال جون صنم دیانا و بقیه ی دوستای گلم
راستی حتما میدونی اما من یاداوری میکنم حواست باشه کنجد و فراورده هاش مثل ارده حلوا ارده و روغن کنجد و عسل و زعفران و گل گاو زبان نخوری میگن باعث سقط میشه ..........
2728
دیانا جون من حدودا شش ماهه پیش پاکروش میرم و از ماه گذشته بهم اجازه ی بارداری داده که هنوز باردار نشدم ......حتما با دکترت تماس بگیر و ازش بپرس اسپرین و هپارین هر دو رقیق کننده ی خون هستند که هپارین قویتره شاید لازم باشه استفاده کنی ...........
رویا جون دکتر گفت جابجایی تو کروموزومه 7 و 8 شوهرت هست که جزو کروموزومهای بنیادیه بدنن حالا گفتن یا باید اونقدر باردار بشی که یکیش بمونه یا اسپرمه اهدایی که در ایران اننجام نمیدن ولی یه دکتر گفته من برات انجام میدم که احتما موفقیت همه اینا ضعیفه
سلام بچه ها منو یادتون هست؟؟؟؟ من 2بارسقط تو هفته های 9 و13 داشتم باورتون میشه هنوز بعد گذشت حدود4ماه ازسقط دومم علت مشخص نشده؟؟ همش باشایدو........ بعضی میگن اندومتریوزت باعث شده بعضی میگن ربطی به اون نداره خلاصه خیلی گیجم وخیلی میترسم ازاینکه دوباره این اتفاق بیفته راستش هنوزم جرات نکردم لاپاراسکوپی کنم امیدوارم ازراههای دیگه ای قابل درمان باشه ودارم فعلا طب سنتی رو امتحان میکنم دعام کنید خیر برام پیش بیاد راستی زهرا5 جان خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم اینبار جنینت قلب داره ترخدا مواظب خودت باش برای همتون آرزوهای خوب دارم بای
مارال جون دکتر من گفت همسرت 16 کروموزومیه!!من دقیقا متوجه حرفاش نشدم چون خییییلی ناراحت بودم
اما تو آزشم همینو نوشته
از اهدا هم برات بگم تو ایران انجام میشه یکی از بچه ها تلفن یه دکتری رو نوشته بود که با یک میلیون تومن 5 بار با اسپرم اهدایی آی یو آی میکنه اگه میخوای برات پیداش کنم
سلام
سریو عزیز ممنون از دعوتت من وارد شدم ولی نمیتونم پست بذارم چیکار باید بکنم لطفا از مینو بپرس ایا فردی که اسپرمشو اهدا کرده رو دکتر خودش معرفی میکنه یا خودشون باید ببرن
رها جون به نظره من برو مرکزه ابن سینا من راضی بودم اونا دیگه راه اصلی رو میگن
سریو جان ببخشید زیاد سوال کردم دکتر احتمال نداد که بتونید بارداری سالم داشته باشید؟ اخه به من گفته ممکنه یکی سالم بمونه ولی احتمالش کمه وروشه پی جی دی هم توصیه کردن که درایران درست انجامش نمیدن تنها راهه مطمئن اسپرمه اهداییه
2706