2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126184 بازدید | 14043 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من قلب بچم توی هفته 24 ایستاد. کسی مشابه من بوده بتونه رلهنماییم کنه که مشکل چی میتونه باشه؟ ضمنا آی وی اف بودم و جنین از هر لحاظ سالم بود. 

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی

سلام عزیزم من مرکز امین و میشناسم و خودم بعد از 5 بار سقط مکرر با مراجعه به این مرکز تونستم زایمان موفق داشته باشم ، اسمشو سرچ کنید تو اینترنت میاد میتونید آدرس و شماره تلفنشو بردارید

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

من تحت نظر متخصص های کلینیک ناباروری پیام هستم حدود یک ماهه الان که دارم داروهارو مصرف می کنم خیلی تعریفشو شنیدم چندتا از بیماراشونم تو کلینیک دیدم خیلی راضی بودن خدا کنه منم نتیجه بگیرم میترسم دوباره سقط داشته باشم   

اصلاناراحت نباش،یکی ازبستگان ما هم مثل شما بود،دقیقاهمین مشکل روداشت،تاحدی که مجبورشدیه بچه ازپرورشگ ...

این پست مال سال 89 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
😂😂😂😂😂😂😂😂دروغ میگی

والا خخخخخ 

استاترشم از همون سال دیگ تاپیک نزده

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2706