2726
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125971 بازدید | 14043 پست
بعدم که پریودم عقب افتاد و فهمیدم باردارم بخاطر لکه بینی دکتر استراحت مطلق داد روزی دوتا شیاف پروژست ...

ای جان چقد موهای بدنم سبخ شد من یک دهم سختی های شما رو نکشیدم چقد ناراحتم.

منم تی پی اوم بالاست رو 200 هست ولی دکتر برام دارو نداد فقط لووتیروکسین میدن تا حالا اصلا باردار نشدم ی انتقال منفی هم داشتم. بعد انتقال هم تری گلیسیریدم رفته رو 316 که دکتر تعجب کرد چون چاق نیستم.

گلم ایشالله به سلامتی و شادی میوه دلتو بغل کنی گلم

ای جان چقد موهای بدنم سبخ شد من یک دهم سختی های شما رو نکشیدم چقد ناراحتم.  منم تی پی اوم بالا ...

اصلا ناراحت نباش عزیزم فقط از ته دل بسپارش به خدا و نذر کن ان شاءالله که شما هم به خمین زودیا بدون هیچ مکافاتی حامله بشی و صحیح و سالم بغلش بگیری.مرسی از دعای خوبت گلم. در ضمن انتی تی پی او دویست خیلی زیاد نیس من از دکتر تیروئیدم پرسیدم گفت چون دلیل دیگه ای برا سقطات پیدا نکردن برا احتیاط انتی تی پی اوت رو کنترل میکنیم وگرنه خیلیا با مقدار1000 هم باردار شدن مشکلیم پیش نیومده البته بنظرم پیش یه فوق تخصص غذد برو منم خیلی دردسرا کشیدم سر این تا دکتر مناسب پیدا کردم

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ناراحت نباش عزیزم فقط از ته دل بسپارش به خدا و نذر کن ان شاءالله که شما هم به خمین زودیا بدون ه ...

ببخشید میشه لطفا ی بار دیگه اسم دکتر غددتو بگی؟ منم برم پیشش؟ موندم با نصر انتقال بدم یا عارفی اندومتریوز دارم من ی بار انتقال دادم منفی شده نمی دونم بخاطر اندو بوده یا tpoهم توش اثر داشته

2728
ببخشید میشه لطفا ی بار دیگه اسم دکتر غددتو بگی؟ منم برم پیشش؟ موندم با نصر انتقال بدم یا عارفی اندوم ...

دکتر من یزده عزیزم دکتر محمد افخمی فوق تخصص غدد برای تیروئید کم کار بهم روزی یه لووتیروکسین داد و برای انتی تی پی او روزی یه پردنیزولون 5 که همون کورتون هست

سلام منم ۴تا سقط داشتم، که همشون درست سر. هشت هفته ایست قلبی میشن ، دوتا بارداری اخرم زیر. نظر. رزاقی بودم، دفه قبل انوکسا و یسری داروی دیگه داد، اینسری هم فوول دارو بودم یعنی سرم ای وی ای جی و پردنیزولون و اسپرین و انوکسا ۶۰ وخیلی قرص دیگه، رحمم تکشاخه ، کسی مثل من بوده؟ دیگه امیدی ندارم نمیدونم چکار کنم ، خستم

سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اون ...

سلام خانمی میشه لطف کنید من رو هم ببرید تو گروه سقط مکرر .دو بار سقط داشتم و الان یکسال باردار نمیشم

بعدم که پریودم عقب افتاد و فهمیدم باردارم بخاطر لکه بینی دکتر استراحت مطلق داد روزی دوتا شیاف پروژست ...

عززیزم چقد،ناراحت شدم برات از صمیم قلبم دعاکردم خودتو بچت صحیح سالم باشین و با دل خوش بچت بغل کتی برای منم دعاکن

کاش بودی تا دلــــــــــــم تنهـــــــا نبود😔هــانـــام تو همیشه تو قلب منی دخترم
از کجا میدونی نداری پیش رزاقی یا عارفی رفتی ؟ من شهرستان مشکلم رو نفهمید رزاقی فهمید 

عزیزم میشه لطف کنین و آدرس دکتر رزاقی و عارفی رو برام بفرستین و اینکه چون من شهرستان هستم چطور میتونم ازشون نوبت بگیرم؟

عززیزم چقد،ناراحت شدم برات از صمیم قلبم دعاکردم خودتو بچت صحیح سالم باشین و با دل خوش بچت بغل کتی بر ...

مرسی گلم از،لطفت الانا که دیگه اخراشه و. خیلی از سختیها رو پشت سر گذاشتم ولی شکمم جوش قرمز و صورتی زده مثل تاولای ریز در حد مرگ میسوزه و میخاره نمیدونم چیکار کنم.ممنونم که دعام میکنین لطفا برا سلامتی خودم و بچم خیلی دعا کن ممنونم

سلام زهرا جون رویا جون سومای عزیز و بقیه دوستای خوبم امیدوارم همتون خوب باشیذ من تو برزخ گیر کردم نم ...

سلام شما چندسال پیش این تایپک و زدین گفتم ببینم الان مشکلتون حل شده توروخدا منم سه تاسقط داشتم الان سردرگمم چکارکنم اگه شما نی نی دارین بهم بگید چکار کردید

2706