2726

ببینید قانون کرونا اینه که بمونی تو خونه نمیگیردتون، بیاین بیرون میگیردتون اوکی؟

از دیشب جاده ها رو بستن بعد امروز یه عده ریختن و با داد و هوار و شلوغ بازی به زور اومدن البته که پلیس راه برشون میگردونه

ولی واقعا چرا ؟ اینجا که وضع بدتره :)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

منظورم از اینجا شماله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

از بس که نفهم و گوساله هستن

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا ما ک اونجا ویلا داریم نرفتیم

اینا ک میرن چادر میزنن فازشون چیه واقعا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ماشین آتش نشانی داره تو خیابون میچرخه هی میگه مردم بیرون نیاید ، یه ماشین دیگه هم آب وایتکس میپاشه پشت سرش

عین فیلم ترسناک شده

واقعا باورم نمیشه

اینقدر حجم بی فرهنگیو

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

واالله بخدا. هیچ جا امن تر از خونه خودمون نیست 

ملت ما تو خونشون نمیمونند سفر میکنند بعد انتظار دارن مبتلا هم نشن!

من خودم ساکن تهرانم نه شمال .

متاسفانه  این حجم از بیفکری و بی مسولیتی اجتماعی بعضی از مردم واقعا ادمو شوکه میکنه 

اون افراد تو جاده شمال مختص یک شهر نیستند. متاسفانه تو کل ایران همچین افرادی هستند که با این جور رفتارها سلامت بقیه به خطر میندازن

عزیزم دونه دونه پلاک هارو چک کردی که میگی تهرانی ها؟والا ما واطرافیان و هرکی میشناسیم و در ارتباطیم همه دو هفتست خونه نشستن تخمه میخوریم🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706