2703
2553
عنوان

نگهداری از سگ

97 بازدید | 10 پست

من و همسرم مدتی هست مرخصی گرفتیم و داریم واسه یه امتحان درس میخونیم 

دو سه روزی میشه همسایه جدیدی دارن میان واحد بغلی و تقریبا زندگی مون مختل شده و برنامه هامون روی هم تلنبار....

خانمی فوق العاده مرتب با موهای امبره شده لباس هایی فاخر و بوی عطری که فوق العاده ماندگار با پخش بو فوق العاده 

بنظر ادکلن گودگرله 

یه سگ پاکوتاه و زیبا هم دارن 

به نظرمیاد خودشون رو جز قشر مرفه و متشخص و روشن فکر به حساب میارن 

ولی....

تو این وضعیت کرونا کل فک و فامیل رو صدا کردن برا اسباب کشی حداقل چهارتا بچه ی کوچیک باهاشون هست 

صدای سگ امونمون رو بریده لحظه ای اروم نمیگیره بچه هاا دارن باهاشبازی میکنن و انقدر میدون که خونه ی ما هم که کنارشونه داره میلرزه

بوی ادکلن اونقدر غلیظ هست که داخل سالن ما پر شده بوی شبرین و گرمی که جز سردرد و تهوع حس دیگه ای رو نمیتونه القا کنه

راستی راستی شما چطور حقوق اولیه انسانها رو زیر پا میذارید تا یه موجود زبون بسته رو تو خونتون نگهدارید؟! 

سگ رو بذارید داخل باع یا جایی که ارامش ادمهای دیگه رو از بین نبره 

بوی ادکلن مربوط به شماست لزومی نداره که بپیچه تو فضا و سردرد رو برای بقیه القا کنه 

کفش های پاشنه بلندتون که استایل شما رو تشکیل میده نباید خواب همسایه هاتون رو اشفته کنه 

من از پخش بیماری حرفی نمیزنم 

فقط واقعا میترسم از اینکه بخوام وارد راه رو بشم.... با این همه ادم جورواجور از جاهای مختلف 

بی فرنگی بی داد میکنه 

و مردم ما از به روز بودن و فرهنگ فقط ظاهر اروپاییشو برداشتن

دلتون گرم 🌸

سگ های خونگی همونقدر ناقل هستن و میتونن نباشن که ما هستیم پس بحث بیماری هیچ

ولی درباره سروصدا حق با شماست ..من سگ تریر دارم و این نژادو انتخاب کردم چون بسیار اروم و صدای کوتاهی داره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سگ های خونگی همونقدر ناقل هستن و میتونن نباشن که ما هستیم پس بحث بیماری هیچ ولی درباره سروصدا حق با ...

بحث انتقال بیماری برای همراهانشون بود چون سگ داخل خونه هست 

هرچقدر کم هم باشه برای کسی که نیاز به تمرکز کامل داره واقعا ازاردهنده ست 

نگهداریش تو اپارتمان اصلا درست نیست...

دلتون گرم 🌸
2720
خب چرا ب خودش نمیگی اینارو؟! آپارتمان همینه دیگه  مختص شما نیست و نباید انتظار داشته باشی همه ...

حتما تو کاغذ براشون مینویسم 

چون دلم نمیخواد خجالت بکشن 

اینا رو نوشتم تا بیشتر حواسسمون باشه به رفتار خودمون 

چون اپارتمان برای یک نفر نیست باید مراقب حریم مابقی ساکنان باشیم

دلتون گرم 🌸

من خودم همسایه پایینیمون پدرمونو در آورده انقدر ک پر سر و صدا هستن ناراحتی اعصاب داریم میگیریم از دستشون

ولی همسایه شما در حال جابجایی هست بهرحال سر و صدا داره.چند روز صبر کن مستقر بشن کاملا و زندگی عادیشون شروع بشه اگه بازم سر و صدا داشتن تذکر بده

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
من خودم همسایه پایینیمون پدرمونو در آورده انقدر ک پر سر و صدا هستن ناراحتی اعصاب داریم میگیریم از دس ...

منم هیچی نگفتم 

امروز روز سوم هست 

حتما اخر هفته بعد براشون تو کاغذ یادداشت میذارم ‌

اینهارونوشتم تا فقط حواسمون باشه 

فرهنگ ادکلن غلیظ نزدن 

با کفش پاشنه بلند اروم حرکت کردن 

نگه نداشتن سگی که سر و صدا داره تو اپارتمان 

جا به جایی با کل ایل و طائفه وسط پیک کرونا 

(این همه ادم واقعا لزومی نداره با بچه ها پاشن بیان)

(بیست سی نفر با کارگرها برای یه اپارتمان صد متری واقعا زیاده)

دلتون گرم 🌸
بحث انتقال بیماری برای همراهانشون بود چون سگ داخل خونه هست  هرچقدر کم هم باشه برای کسی که ن ...

سگ هایی که صدای خاصی ندارن برای اپارتمان ساخته شدن

در ضمن اگر شما خیلی به سروصدا حساسید پیشنهاد میکنم خونه هایی که بچه کوچیک هم دارن ساکن نشید چون سروصدای بچه بسیار بیشتره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2714
سگ هایی که صدای خاصی ندارن برای تپارتمان ساخته شدن در ضمن اگر شما خیلی به سروصدا حساسید پیشنهاد میک ...

ما تو انتخاب اپارتمان به بچه های طبقات کناری وبالایی هم دقت میکنیم 

بچه واقعا قضیه ش فرق داره بهشون میگی امتحان داری برای کوچولوشون یه خوراکی میبری و ازش خواهش میکنی ک ارومتر بازی کنه میفهمه ولی سگ نمیفهمه متاسفانه و نمیشه بری بهشون بگی به سگتون بگید من فردا ازمون ه فلان دارم اروم بگیره میخوام بخونم یا بخوابم

دلتون گرم 🌸
ما تو انتخاب اپارتمان به بچه های طبقات کناری وبالایی هم دقت میکنیم  بچه واقعا قضیه ش فرق داره ...

نمیدونم سگ اپارتمانی دیدین یا نه ولی مشخصه اطلاعاتتون کمه یکم

اتفاقا نوزاد نمیفهمه و اگر گشنش بشه یا دل درد داشته باشه و... گریه سر میده و گاها هیچ جوره اروم نمیشه..نمیشه که دست گذاشت جلوی دهنش و گفت گریه نکن چون نمیفهمه

اول هم گفتم هر نژادی برای اپارتمان مناسب نیست ولی نژاد هایی مثل تریر صدا ندارن و مختص اپارتمانه

نمیدونم سگ اپارتمانی دیدین یا نه ولی مشخصه اطلاعاتتون کمه یکم اتفاقا نوزاد نمیفهمه و اگر گشنش بشه ی ...

نه من هیچ اطلاعی ندارم از سگ ها 

فقط باغ پدرم یه سگ نگهبان داره که اونم نژادش رو نمیدونم

خوشبختانه تا به حال همسایه ای نوزاد نداشته 

نوزاد واقعا غیر قابل کنترله 🤦🏻‍♀️

ولی خب نوزاد و هیچچچچچچ جای دیگه نمیشه نگهداشت اما سگ رو میشه نیاورد داخل اپارتمان

انشالله خدا به همه یه خونه ی اوکی بده که نه صدای همسایه ازارمون بده نه همسایه مون رو ازار بدیم

دلتون گرم 🌸