2726

فحش بوق دار میدم بهش😂اینو که مزاح کردم ولی زنگ بزن خیلی خیلی جدی باهاش برخورد کن..رودروایستی داری از واسطه استفاده کن..اگرم نه که کلا بیخیال این آدم بیشعور شو جگر

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فحش بوق دار میدم بهش😂اینو که مزاح کردم ولی زنگ بزن خیلی خیلی جدی باهاش برخورد کن..رودروایستی داری ا ...

حیف که کارم لنگشه

حیف که دلم گیرشه و ول کنش نیست😞

حیف که کارم لنگشه حیف که دلم گیرشه و ول کنش نیست😞

الهی بحث دل گیر اومد وسط...خیلی باحال نوشتی عزیزم به خوبی احساساتتو بین کلماتت حس کردم👌😘میشه بیشتر بگی..گاهی صحبت با یه غریبه شرایطو بهتر میکنه

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
الهی بحث دل گیر اومد وسط...خیلی باحال نوشتی عزیزم به خوبی احساساتتو بین کلماتت حس کردم👌😘میشه بیشتر ...

عاشق کسی شدم که باهاش ارتباط کاری دارم برای کمک یه نفرو بهم پیشنهاد دادن اوایل ارتباط فقط کاری بود و من اصلا بهش حسی نداشتم ولی یواش یواش مهربون شد دوست شد و بعضی جاهای زندگیم که سختم بود کمکم میکرد منم کم کم دلبستش شدم و الان عاشق اون یه شهر دیگس و ارتباطمون فقط تلفنیه و فقط ازش یه عکس دیدم ولی دلم عاشق رفتارش شده 

وقتی مثل الان منتظر زنگ زدنش میمونم و دیر میکنه بغض میکنم اشک میریزم انگار طاقت دوریشو ندارم قرار بود ساعت۱۰ زنگ بزنه نزد و من الان دلم اشوبه ۳ساعت گذشت ولی برا من عین یه ساله 

فکر کنم دلش گیر یه نفره چون همش بیوهاش عاشقانس و منم نمیتونم ازش بپرسم که کسی رو دوست داره یا نه

نمیدونم با دلم چیکار کنم به خدا تو این یه سال همش دارم سعی میکنم دلمو ازش بکنم ولی نمیتوتم نمیتونم وقتی پیام دادم بهش تا موقعی که جواب بده یه جا اروم بشبنم همش اشوبم مثل الان 

دارم تو کارش شکست میخورم به خاطر ابنکه همش حواسم پی اونه اعصابم همش داغونه همش تو فکرم با خودم و زمین و زمان درگیرم یا میخوابم با قرص کم خوراک و گوشه گیر و افسرده شدم  هر بار ببوهاشو میخونم دلم خون میشه تا یه مدت کارم میشه گریه و آه

خیلی گم و گنگم نمیدونم با ایت حالم چیکار کنم که دوباره بشم همون دختر سرزنده و شاد

عاشق کسی شدم که باهاش ارتباط کاری دارم برای کمک یه نفرو بهم پیشنهاد دادن اوایل ارتباط فقط کاری بود و ...

ممنونم از اینکه بهم اعتماد کردی عزیزم..

میتونم احساسات قشنگتو کاملا درک کنم..ما خانومیم واحساسات جزئی از فطرتمونه..زود دلبسته ووابسته میشیم..از دلتنگی بارها میمیریم وزنده میشیم..خدانکنه که عشقمون دور باشه..میدونی چی آدمو میکشه؟؟ اینکه تو یه رابطه ندونی نفر دوم هم با تو هست ..دلش پیشته یا نه..ولی قشنگم..شما باید از همون اول بند دلتو سفت سفت می بستی که مبادا دلت گیر کسی شه..باید خیلی پخته تر جلو میرفتی..درسته کاره دله..یهویی می افتی تو دام..ولی بازهم..نباید اون نهال ریز وکوچولو که تو دلت جوونه زده بود رو با احساست آبیاری میکردی..باید میذاشتیش یه گوشه برای یه موقعیت بهتر..

ممنونم از اینکه بهم اعتماد کردی عزیزم.. میتونم احساسات قشنگتو کاملا درک کنم..ما خانومیم واحساسات جز ...

خواهش میکنم عزیزم

اره همه گفتن نباید بهم اابسته میشدم الانم دارم چوبشو میخورم

سخته ولی در اخر باید بشه

مرسی از وقتی که گذاشتی عزیز

خواهش میکنم عزیزم اره همه گفتن نباید بهم اابسته میشدم الانم دارم چوبشو میخورم سخته ولی در اخر باید ...

فداااااااات عزیزم..ایشالله شماهم به مراد دلت برسی..خیلی خوشحال شدم از هم صحبتی باهات..شبتون طلاییی..بعدشم خبر مسرت بخشی شنیدی بهم درخواست دوستی بده پیام بده شاد شم😘😘😘💓💓🌺🌺