1711
1714
عنوان

انرژی مثبتا 😉🍬

429 بازدید | 112 پست

ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ
ﺑﯽ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ :
ﺩﻭستت ﺩﺍﺭﻡ . . .
ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ :
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎﯼ ِ ﺷﻠﻮﻍ
ﺳﻨﺠﺎﻗﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﺑﻪ ﺩﻟﺘﺎﻥ  ، 👈 @دفنه77‍ رفیق می دونستی چقد دوست دارم 😆

اینم تقدیم به سرو همیشه سبز به دفنه ی مهربون و با معرفت 😄

http://dl.niyazmusic.ir/98/9/Bahare Delam Aroom Nadare (NiyazMusic).mp3

اینم تقدیم به همه دوستای خوبم و نی نی سایتیای عزیز ( لا منظور لا برداشت 😒 صرفا جهت چند دقیقه شاد بودن 😆  : 

http://irsv.upmusics.com/Downloads/Musics/Omid Hajili - Delbar (320).mp3

تاپیک خودتونه بفرمایین لطفا دوستاتون رو هم تگ کنین در این دوران اسارت دور هم باشیم 😀 

ماهی به آب گفت : تو نمیتونی اشکای منو ببینی , چون من توی آبم.. آب جواب داد اما من میتونم اشکای تو رو احساس کنم چون تو توی قلب منی 💝 الهی از این عشقا نصیب همه مون بشه 😌

@mahiaa    

@دلبررر    

@shabnamtala    

@sedayemina‍ 

ماهی به آب گفت : تو نمیتونی اشکای منو ببینی , چون من توی آبم.. آب جواب داد اما من میتونم اشکای تو رو احساس کنم چون تو توی قلب منی 💝 الهی از این عشقا نصیب همه مون بشه 😌

@آیسایا‍ 

@turk_asana    

@خانومیییییییی    

@هدوءبیکران    

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

دوستای گلم فعلا تگ می کنم هر وقت بودین بیاین اینجا 

1713
@آیسایا ‍  @turk_asana     @خانومیییییییی     @هدوءبیکران   & ...

عجقمممممممممممممممممممممممم سحییییییی چرا اول تگم نکردی😑😑😑

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشون امتحانشون را پس می دهند!!! چرا حقیقت تلخه؟ عجب دنیای ترسناکی شده همش دروغ ودرویی   اللهم عجل لولیک الفرج
عجقمممممممممممممممممممممممم سحییییییی چرا اول تگم نکردی😑😑😑

هنوز دارم فکر میکنم دیگه کی بود 😭😭😭 دوستاتم تگ کن گلم 

@بینام_29    

@nafasam1370    

@zndgi    

1710

همه تون با هم رفتین 😑😑😑😑😑😑😑

@mahiaa     @دلبررر     @shabnamtala     @sedayemina ‍

دارم شام میدرستم 😊

آی ام دختر خونه دار 😂😂

خوشبحال شوهر آیندم 😐

یه بار دارم شام درست میکنماااا حالا 😂😂😂😂

میام زودی😉

لطفا وقتی با من قهر میکنید دلیلشم بگیدمن نمیدونم کدوم کارم لو رفته استرس میگیرم من در تصمیم گیریای احساسیم -> مغز :غلط نخور...غرور: غلط نخور ...قلب: بخور بخور با نون بخور سیر شی همش حس میکنم یه چیزی تو یخچاله که خودشو ازم قایم میکنه ازدواج تو سن ۲۲ تا ۲۴ سالگی مثل تَرک یه مهمونی توپ ساعت ۸ شبه که تازه مهمونای خاص از ۱۰ به بعد میان:) برای شونصد سال دیگه شوهری مثل جوادی آرزوست    
دارم شام میدرستم 😊 آی ام دختر خونه دار 😂😂 خوشبحال شوهر آیندم 😐 یه بار دارم شام درست میکنماااا ...

آفرین دختر نمونه مواظب باش اهل خونه چیزیشون نشه 😂 باشه زودی بیا منتظرتم 😘

هنوز دارم فکر میکنم دیگه کی بود 😭😭😭 دوستاتم تگ کن گلم 

ولک من الان چند جا دعوتم😂😂همه مشغولن😘😘😘😘

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشون امتحانشون را پس می دهند!!! چرا حقیقت تلخه؟ عجب دنیای ترسناکی شده همش دروغ ودرویی   اللهم عجل لولیک الفرج

@دفنه77   همه راستی راستی تو زندانن احتمالا دارن نت هم ترک می کنن 😂

1436
ولک من الان چند جا دعوتم😂😂همه مشغولن😘😘😘😘

چند جا تو سایت منظورته ؟ سرت حسابی شلوغه ها 😂

منو بگیر که داااااارم دوان دوان میام بپرم بخــــــــلت  

وووووی چه سوپرایززززززززززززی  

جااانمی تووووو

گلی توووو

نیست مثل توووو

یکی یه دونه امممممممم بابااااااااااااااااااااااا  

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
چند جا تو سایت منظورته ؟ سرت حسابی شلوغه ها 😂

اره والله خو همینجا دعوتم دیگه😂😂😂عشقییییییییییییییی سحرررررررررر ماچ به کلت😘😘😘😘

@دفنه77   همه راستی راستی تو زندانن احتمالا دارن نت هم ترک می کنن 😂

اتفاقا همه حوصلشون سررفته....محفل گرم تر بشه میان  

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
1717