2737
2734

سلاممممم دوستان خوبیدد 

خووووش اومدیدد

رو همه کارام آف گذاشتمممم 

خوشحال میشم کارامو ببینیددد

الان میفرستم نمونه های هفت سبن و بقیه کارامو  

دستسازه نمدی ست اتاق کودک گل دکوراتیو و ... درس میکنممم 

جایی نرینااا الان میفرررستم

راستی اگه کسی قصد همکاری باهام رو داشت هم بهم بگه  یه پیشنهاد کارری هم دارم اگه کسی خواست  

این پیجمه 

iranian.craft2

بذار گلم 

پیشنهادتم بگووو

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قشنگه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

و اما پیشنهااد کاریممم اینه که فقط کافیه تبلیغ کنید و هر مشتری ک از سمت شما میاد  سودی برای شما در نظر گرفته میشهه  ممکنع ساعت ها پای نت وقتتون رو سپری کنید ایندفعه فرقش اینه ک میتونید یه منبع درامدی هم داشته باشید😉😉 هرکسی خواست خاصم پیام بده یا اینجا  یا توی پیجم 

iranian.craft2

2706