2737
2734

نماز حضرت خضر چطوریه...یا اینکه میگن اگه 40 روز در خونه رو اب و جارو کنی حضرت خضرو میبینی...ویا حاجت گرفتن؟میشه بگین😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر وقت اسم حضرت خضر رو‌میاری سلام بده چون به محض شنیدن اسمشون حضور پیدا میکنن

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
جدی میگی؟؟😭😭😭💔💔

آره گلم من انقد در مورد حضرت خضر خوندم عاشقشونم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738
یه سوال...کساییی که مثل من شرایطشو ندارن که آب و جارو کنن در خونه رو...چطوری میتونن از حضرت حاجت بگی ...

حضرت خضر همیشه برای حاجت مومنا دعا می‌کنه اسمشونو بیار و بگو‌خدایا به حق حضرت خضر فلان حاجتمو برآورده کن..اگه به صلاحتِ باشه انجام میشه ان شالله

حضرت خضر همیشه برای حاجت مومنا دعا می‌کنه اسمشونو بیار و بگو‌خدایا به حق حضرت خضر فلان حاجتمو برآورد ...

دوساااله از خدا خواستم ولی نشده😭میشه حضرت خضر(ع)

از خدا بگیره حاجتمو😭شاید بخاطر ابروی حضرت خضر خدا حاجت منو هم بده😭💔😔

دوساااله از خدا خواستم ولی نشده😭میشه حضرت خضر(ع) از خدا بگیره حاجتمو😭شاید بخاطر ابروی حضرت خضر خد ...

ان شالله..یه حکمتی هست ..بازم تلاش کن خدا صداتو دوست داره

دیگه صدام درنمیاد😔😔😔 بریدم از زندگی😔💔دلم خستس

نه گلم این حرفا چیه ..خدا همیشه نگامون می‌کنه..شاید حاجتی که داری صلاحت نیس

2706