2703
2553
عنوان

سوالهایی که در مورد زایمان طبیعی در ذهن دارید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 462554 بازدید | 5092 پست
طلا جون برش و بخیه طبیعی خیلی جزیی است .... ولی سزارین هفت لایه شکم بریده میشه و جز جراحی های سنگین حساب میشه من از تجربه ی طبیعی میگم که اصلاً نه موقع بخیه زدن متوجه شدم و نه بعد از عمل احساس بخیه داشتم. تا ٣ روز جای سفت مثل زمین یا صندلی های چوبی نشستم بعد از ٧ روز سر کار و دانشگاه رفتم .... در حالی که دوستای سزارینی هم زمانم هنوز جای جراحیشون خوب نشده ( بعد از سی روز) اگر شرایطش رو داری .... طبیعی خیلی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی از تاپیک منم میخواستم تاپیک جایگزین بزنم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من اونقدر که بخیه سزارین اذیتم کرد بخیه طبیعی اذیتم نکرد نمیدونم فولیکول مو تو دو سانت از بخیه ام جا مونده بود یا بخیه جذبی لایه زیری که همش عفونت میکرد شانسی شوهرم دید و خارجش کرد تا یه ماه درگیر بودم و کلی انتی بیوتیک استفاده کردم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2720
سلام شیوا جون خوش اومدی ... اره واقعاً حیف بود تاپیک از بین بره م مرسی که واسه کمک هستی طلا جون طبیعی اصلاً بعدش درد نداره و ضمن اینکه خیلی راحت گن میبندی و ورزش رو شروع میکنی هر تصمیمی گرفتی ایشالله که نینی سالم تو بغلت بیاد دوستم
سلام.مرسی آلیسیا جان که تاپیکو زدی.حیف بود تاپیک منصوره بسته بشه. میگم چرا تاپیکشو بست؟
خدایا بابت داشتن دو تا دسته گل زیبا ازت ممنونم.محمدطاها و محمدسجادم عاشقتونم
2714
مامان نرگس من هم مثل تو همه این کارا رو کردم سر بچه تو لگن نیومد بعد از ترس سزارین تو یه روز ١٦ ساعت راه رفتم با پای باز سه قاشق روغن کرچک هم خوردم صبحش سر بچه اومد تو لگن ... و دهانه یک سانت باز شد من قبلش پیاده روی سریع با پای جفت میکردم اون دو روز سنگینی وزنمو رو دو ور بدن مثل پنگوئن انداختم بین پا ها هم باز بودچون تو خیابون روم نمیشد تو خونه اینجوری هی راه میرفتم... روغن کرچک هم بخور کمک میکنه مسی جون سلام خوش اومدی عزیزم منصوره جون هم درگیر بود هم سایت خیلی کند شده کلافه اش کرده بود واسه همین ... سلام مهجبین جون اره عزیزم کامل یادمی هنوز اسمت تو لیسته به سلامتی میخوایی طبیعی فارغ شی؟
مامان نرگس اگه سر بچه تو لگن نیاد با امپول فشار ممکنه بیاد و یا نیاد.... اگر نیاد هم درد کشیدی و هم سز شدی...روغن کرچک سه قاشق بخور مقداری اتوکسین داره که فرایند زایمان رو شروع میکنه... ضمناً تا اخر هفته ٤٢ هم زایمان طبیعی ممکنه طول بکشه .... سر نی نی من تو ٤٠ هفته و ٣ روز افتاد تو لگن تازه... پس عجله نکن زمان بیولوژیک بدنت همه چی رو تنظیم میکنه .... و یک زایمان خوب خواهی داشت...
روژانو جون سلام ... مرسی که از تجربه ات گفتی ... این اتفاق به ندرت میافته ولی حالا هم میتونی یه عمل زیباییی واژن انجام بدی که خیلی پر هزینه نیست و از اولش هم بهتر میشه .....و از یک ماما یا یک ماساژور بخوایی که افتادگی رحم رو برات حل کنه ... البته افتادگی رحم در هر دو زایمان رخ میده.....
روژانو جون ما هم که اینجاییم کسی بهمون پول نمیده که زایمان طبیعی رو تبلیغ کنیم ... فقط تجربه ها رو به اشتراک میزاریم چه خوب چه بد..... و اگه سوالی باشه جواب میدیم.... اگر مشکلت رو واضح تر بگی حتماً به خیلیا کمک میکنی دوستم .... وچه مسئله امنیتی میتونه تو زایمان باشه ؟؟؟؟؟؟؟
سلام مرسی که تاپیک و ادامه دادید. من تو این چند روز خیلی اواره بودم :) . من خودم چاقم. بچم هم دگتر میگه توپولیه. بیمارستان صارم میرم دکتر مصدق. الان 37 هفته و سه روز. دکتر میگه به صلاح سز بشی. جیکار کنم. به نظر شما راست میگه؟
2706