2733
2734

مرده شورتو ببرن که اومدی تو زندگیه من ......

کلی اشک ریختم ...ولی وقتی بیدارس کردمو بهش اینو گفتم راضی شدم و اروم شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی شده مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
خوب کردی حداقل خودتو خالی کردی بعضی مردا خیلی گاون حتی توروشونم حرفو می‌زنی انگار نه انگار چه برسه ک ...

بیچاره رو بیدارش کرده بهش حرفم زده حالا میگی خوب کاری کردی و بعضیهاشون گاون؟!!واقعا چه استدلالی!!خدایا خداوندا!!

الهی و ربی من لی غیرک خدایا خداوندا
2738
بیچاره رو بیدارش کرده بهش حرفم زده حالا میگی خوب کاری کردی و بعضیهاشون گاون؟!!واقعا چه استدلالی!!خدا ...

پست بعدی استارترو بخون

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
هیچی کلی خاطرات بد اول عروسمو مرور  کزدم حس تنفرم زد بالا

مگه چی شده بود؟؟

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
دوباره خوابید الانم صدای خروپفش میاد

من جات بود یه لگد محکم اونجاش میکوفتم تا کلا  خلاص شم 

تا اون باشه و بی تفاوت نباشه 

تا اون باشه احساس منو نادیده نگیره 

تا اون باشه ....

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2706