2737
2734
عنوان

استخدامی کی قبول شده؟؟؟ من قبول شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم

سلام دوست عزیز،مبارکه که قبول شدین👍.یه خواهش داشتم ازتون،ممکنه فایل دروس عمومی رو بمنم بدین؟ممنون میشم

من درخواست دوستی دادم بهتون توی خصوصی آیدی مومیدم

2728
مصاحبه بیشتر جنبه روان شناسی داشت.. و چند تا سوال تخصصی..  سی سالمه...حدود بیست روز خوندم ر ...

خانم بیا یه دست بر سر من بکش 

منم استخدام بشم 

من رشته فنی خوندم میتونم استخدام بشم؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.

همکار عزیزم تبریک میگم البته 0ه بسا شما تجربتون از من بیش تر خواهد بود.. من ترم دو دانشگاه فرهنگیان هستم آموزش ابتدایی. به نظرم یه نگاهی بندازید به کتابای ابتدایی. فیلم هایی تو اینستا و یا اینترنت هست برا روش تدریس ببینید 

کتاب بخونیدو همزمان تست بزنید خیلی عالیه.. از الان شروع کنید اگه نیتتون جدی هست.. میگن سال نود و نه ...

منم میخام میشه برا منم تلگرام کنی دوست عزیز 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2738
بخدا منبع خاصی نخوندم من چون پیام نور خونده بودم.. لیسانسم رو سال نود گرفتم البته.. واسه آزمون هم کت ...

تو شهر ما اگه نماینده پارتی بازی نکرده بود من تا الان صد دفعه قبول شده بودم هیچوقت نمیبخشمش ۴۰ تا پرستارم چند سال میش بدون ازمون و مصاحبه چپوند توی بیمارستان .درحالیکه که دو ماه دلم خوش بود برای مصاحبه میخوندم دیدم اسامی قبولی ها اومده ان شاالله انتخاباتش تایید نشه تا الانم تایید نشده 

کتاب بخونیدو همزمان تست بزنید خیلی عالیه.. از الان شروع کنید اگه نیتتون جدی هست.. میگن سال نود و نه ...

برای رشته های فنی مثلا کارشناسی مخابرات قبول نمیکنن؟

مثلا شهر تهران؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
تو شهر ما اگه نماینده پارتی بازی نکرده بود من تا الان صد دفعه قبول شده بودم هیچوقت نمیبخشمش ۴۰ تا پر ...

انقدر از این پارتی بازیا هست که حد نداره!!

مثلا یادمه ازمون یکی از بانک ها بود برای استخدام

موعد ازمون اخر خرداد بود

ولی اوایل خرداد بی سر و صدا برگزار کردن و جالبه همه هم اعتراض کردن ولی پر رو پرو اصلا جوابی ندادن

2706