2733
2739
عنوان

نمیزارن ازدواج کنیم😭😭😭

2509 بازدید | 108 پست

بچه ها من و عشقم خیلی همو دوس داریم خیلللی😔

بچه ها من ۱۸سالمه شاید بگین خیلی زوده واسم ولی  هم اون خیلی عجله داره هم من😔 ایشون۲۶سالشونه

ما خیلی مشکلاتو پشت سر گذاشتیم

اون الان از هههرلحاظ عالیه ...و مادرش چنددوقت پیش زنگ زد ب مامانم 

ولی مامانم و بابام ب هیچچچچ وجه اجازه نمیدن تنها دلیلشونم اینه که سنم پایینه و من باید دکتر شم اونم بخاطر چشم و هم چشمی و اینک از بقیه فامیل کم نیارم😔😔

ی چیز بگید اروم شم خیلی حالم داغونه

لطفااا واسمون دعا کنید

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

مامان و بابام ب شدتت رو این موضوع ازدواج حساسن

تک بچه هستم

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشون چی کاره هستن

استاد دانشکده

سنت خیلیم کم نیساا...

راضیشون کن.مامانتو راضی کنی باباتم راضی میشههه

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
2738

شاید حق دارن با توجه به این که تکی

با یه مشاور مشورت کن

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧
خیلی بچه ای تامام.... فعلا دوس بمونین تا بعد

مامانش ب مامانم گف هروخ شما بگیدد میایم خاستگاری

ولی مامانم همش میگف نه اصلا باید درسشو بخونه

من چی بگم ک مشکلشون طرفمه😞میگن اون نه ولی من ک دست نمیکشم

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊

مام همین بودیم عشقم ولی خاستن توانستن است سختیای خودشم خیلی داره خیلیا ی مدت الکی بگو دیکع مدرسه نمیرم خلاصه رو نقط ضعفشون دست بذار و اقاتون هم باید خودشو ثابت کنن منم الان ب زور ازدواج کردم اصن ادم حسابم نمیکنن اما وقتی نامزدمو میبینم ک انتخابم انقد درست بوده میگم این روزام میگذره باز اشتی میکنیمو‌.‌‌‌..

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
2706