2737
2734

اگه  بی حجاب باشی ..‌.خانواده شوهرت همه با حجاب باشن، البته بدونن هم تو بی حجابی چون با شوهرت دوس بودی   ،اونم راضیه .جلو این ها که همه با حجابن .بله برون و بقیه مراسم یه روسری کوچیک سرت می کنی یا همون جوری با پیرهن می یای؟؟؟

فک کنم بشون احترام بذارم ی روسری شیک سر کنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همونجوری که هستم میرم 

چون اگه با حجاب بری شاید بعدا این توقع داشته باشن که همه جا همونجور باشی

بنظرم خود واقعیت باش چه خوششون بیاد یا نه

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن
2738

به احترام خانواده ی همسرت بهتره رعایت کنی

بازم خودتون میدونید

خوشبخت شید🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
همیشه یا اون روز؟ ممنونم

رابطمو کم میکنم ولی همیشه 

چون هر کاری و هر حرکتی بار اول ملاکه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706